ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Аудиторська перевірка

Аудиторська перевіркаУ всьому світі немає такої людини, яка змогла б заявити з усією впевненістю, що має знання у всіх галузях життєдіяльності. Людина може володіти одним великим талантом у певній сфері, але в той же час, в іншій сфері абсолютно нічого не розумітиме. Але іноді можуть з’явитися ситуації, коли необхідно перевірити якість певних робіт. Останнім часом, найбільш частіше стали з’являтися компанії, які пропонують надання бухгалтерських послуг, а також належним чином зможуть оцінити якість наданих послуг.

Наприклад, з’явилася необхідність орендувати приміщення під продуктовий склад. Перед підписанням договору на оренду приміщення, особливо на тривалий період, необхідно переконатися, що будівля, в якому буде орендовано приміщення, відповідає всім необхідним вимогам, стандартам, правилам.

Існує безліч негативних факторів здатних зробити згубний вплив на здоров’я людей, які проживають або перебувають в будівлі. У складі деяких будівельних або опоряджувальних матеріалів можуть міститися вкрай небезпечні важкі метали, підвищена радіація. Для здобуття повної впевненості в безпеці будівлі, впевненості в тому, що йому не загрожує обвалення, слід звернутися в аудиторську компанію за допомогою, яка негайно здійснить повну перевірку заявленої будівлі на всі можливі негативні впливи.

У ході аудиту відбувається перевірка правильного виконання будівельних і монтажних робіт, на наявність відповідності чинним документами і технічним регламентам.

Результати, отримані в ході аудиторської перевірки, обов’язково заносяться до експертного висновку. Даний документ являє собою звіт, в якому містяться обґрунтовані дані та висновки, що дають повне уявлення про об’єкт, який перевіряється. У ньому відображені всі показники відповідності будівельним правилам, параметри проекту, усталеним у регіоні ринковим розцінкам на витрачені матеріали та послуги.

Крім того, що аудиторська перевірка може бути корисна не тільки при оренді офісних будівель, оренді складських приміщень, аудитом можна скористатися навіть при будівництві власного будинку, при проведенні ремонту приміщення, заміського будинку та інших об’єктів. Аудиторські перевірки незалежними компаніями здатні виявити використання неякісних матеріалів, які можуть викликати негативні наслідки, а при необхідності перевірити і фінансову сторону будівництва.

На сьогоднішній день багато незалежних аудиторських компаній користуються великим попитом в різних галузях: як у будівництві, так і в економічній області, проведенні бухгалтерських перевірок. Багато в чому такі компанії можуть бути корисні. І не тільки в плані того, що можуть своєчасно виявити можливі порушення, але вони можуть також провести необхідні консультації, надати термінову юридичну допомогу, щоб змусити недобросовісних будівельників усунути свої недоліки в роботі.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами