ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Компанія з виробництва дизельних генераторів Teksan вийшла на ринок України

TeksanТурецька компанія Teksan з виробництва бензинових і дизельних електростанцій виходить на український ринок.  Перші поставки електростанцій почалися в кінці минулого року.

Teksan Generator була заснована в 1994 році.  Девіз компанії свідчить, що люди з усього суспільства заслуговують кращих умов без будь-якої різниці.  Компанія Teksan досягла своїх висот завдяки  відданості і самопожертві, які вона показує перед своїми акціонерами, співробітниками, клієнтами, постачальниками і діловими партнерами.  Маючи величезні запаси знань за більше ніж 20 річний досвід роботи в промисловості компанія Teksan Generator стала надійним і затребуваним брендом у Туреччині і в іншому світі.  Компанія Teksan Generator прагне зайняти одне з провідних місць серед енергетичних компаній світу, розширюючи свої ефективні та творчі команди, що складаються з кваліфікованих співробітників, які продовжують здійснювати курс компанії до надійності та високій якості.

Компанія Teksan складається з команди 285 співробітників, має портфель з 11000 клієнтів в 60 країнах світу і випускає електростанції потужністю від 0,5 kVA до 3550 kVA.  Надійність і якість генераторів Teksan підтверджується світовими сертифікатами: сертифікат якості ISO 9001:2000, сертифікат з екології ISO 14001, специфікація з охорони праці OHSAS 18001.

Teksan Generator має три дочірні компанії:

1.  Teksan Jeneratör Elektrik San.  ve Tic.  A.Ş.  – Виробництво дизельного палива, бензину, природного газу, морських генераторів в діапазоні від 10 кВА – 3300 кВА.  Монтаж, технічне обслуговування, ремонт, обмін, імпорт, експорт.

2.  Teksan Güç Sistemleri Sanayi ve Tic.  A.Ş.  – Продаж продукції потужністю 10kVA – 3300kVA.  Діапазон послуг і товарів: дизельне паливо, бензин, природний газ і т.д.

3.  Teksan İç ve Dış Tic.  Ltd.  Şti.  – Експорт дизельного палива, бензину, природного газу, морські генераторні установки, когенераційні і синхронізовані системи.

У першій партії електростанції Teksan були завезені з двигунами Perkins, Doosan (Daewoo Heavy Industries), Isuzu Foton і Lovol.

——————–

Если Вам нужно купить дизель генераторы то обращайтесь в ООО “Группа компаний Азимут”. 123458 Москва, ул. Кулакова 20, стр 1А. тел. (495) 781-8472, 781-8473. www.gc-azimut.ru.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами