ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як купувати на аукціоні eBay?

аукціон eBayEbay є великим сайтом, на якому можна купити практично будь-який вид продукції, який вам потрібен.  З eBay можна купити товари по всьому світу, сидячи в комфорті вашого дому. Все, що потрібно зробити для цього – зайти на сайт і відкрити акаунт.  Вам тільки потрібно кілька хвилин для реєстрації, де вам буде необхідно надати інформацію про кредитну картку для проведення аукціону eBay, підтвердження вашої електронної адреси, і ваш eBay рахунок автоматично стає активним.

По завершенні процесу, вам буде дозволено негайно взяти участь у торгах eBay і купувати товари з аукціону.  Але для початку варто ознайомитися з сайтом.  Погуляйте по сторінках.  Дізнайтеся як відбуваються покупки, доставка.  Після того як ви знайдете товари, які ви маєте намір купити на eBay, краще не ставити ставки відразу.  Замість цього, з’ясуйте, скільки аналогічних предметів було продано з аукціону раніше.  Взнате його вартість для нового дня і скільки позиція коштувала раніше.  І найголовніше при купівлі на аукціоні eBay – дізнавайтеся репутацію, читайте коментарі про продавця.  Тільки тоді ви повинні робити ставку на eBay.

Процес купівлі на eBay – це просто, якщо знати як!

Для купівлі або продажу на eBay необхідна реєстрація.  Її можна здійснити, натиснувши на посилання «Реєстрація» у верхній частині будь-якої сторінки на eBay.

Якщо ви знайшли об’єкт, який вас зацікавив і ви хочете купити його, просто зробіть ставку або виберіть інший тип «Купити зараз»:

Коли ви розміщуєте заявку, введіть максимальну суму, яку готові платити по цьому пункту.  eBay буде пропонувати від вашого імені, тільки за наявності конкуруючих цін і тільки до вашої максимальної суми.

При натисканні кнопки купити прямо зараз, ви погоджуєтесь оплатити зазначений товар за заявленою ціною і зможете уникнути конкуренції для даного лота.

Багато людей роблячи поступові ставки до закінчення аукціону за шість днів, хочуть виграти ставку.  І потім ще дивуються, як це їхню ставку постійно хтось перебиває.  Наче хтось невідомий дивиться і ходить з вимикачем і тільки чекає коли ж ви запропонуєте свою ціну, щоб припинити торги.

Насправді слід дотримуватися абсолютно протилежної стратегії.  Головне від вас вимагається терпіння, знаючи, що ви хочете і знаючи суму, яку ви готові платити за це, а потім, знову ж, і це є важливою частиною – очікування.

Крок перший:

Знайти продукт який Ви хочете купити.

Крок другий:

Подивіться опис та умови.

Крок третій:

Чекати.

Крок четвертий:

Незадовго до закінчення торгів, введіть максимальну суму, яку ви готові заплатити за даний товар.

Крок п’ятий:

Натисніть кнопку Submit.

Купівля на eBay. Ви виграли!

Дотримуйтесь цих правил, і ви будете знати как сделать покупку на eBay і в підсумку більшість ставок, які цікаві для вас, будуть вами взяті.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами