ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як взяти кредит в автоломбарді?

автоломбардБувають ситуації, коли людям необхідно швидко і під невеликий відсоток отримати кредит за досить короткий період часу. Якщо у людини є автомобіль, то можна отримати короткостроковий кредит. Як і будь-який інший кредит, для його отримання необхідні певні умови.

Для того, щоб отримати кредит під заставу автомобіля в автоломбарді необхідно надати наступні документи: свідоцтво про реєстрацію автомобіля, паспорт РФ, ПТС. Якщо ж автомобіль використовується за дорученням, то до всіх документів необхідно надати і нотаріально завірене доручення. У довіреності має бути зазначений факт, що автомобіль має право здаватися в якості застави.

Умови необхідні для надання кредиту

Головною умовою, як правило, надання автокредиту є укладений договору між заставодавцем і автоломбардом. У ньому перераховуються всі аспекти і процедури.

1. Співробітники автоломбарду проводять технічний огляд автомобіля і складають оцінку вартості автомобіля. На першому місці стоїть марка автомобіля, далі зовнішній вигляд, потім термін експлуатації і пробіг автомобіля. Потім проводиться розрахунок суми наданого кредиту. Як правило сума кредиту буде становити 70% від реальної вартості автомобіля.

2. Наступним етапом стає визначення процентної ставки кредиту. Вона залежатиме від терміну, на який необхідно взяти кредит. Чим більше термін, тим менше процентна ставка. Для постійних клієнтів у автоломбарді існує система знижок і пільг.

3. Кредит в автоломбарді можна отримати як в доларовому так і в рублевому еквіваленті.

4. Кредит може бути наданий як в готівковій, так і в безготівковій формі.

5. Термін погашення кредиту може складати від десяти днів до дванадцяти місяців.

6. Встановлюються санкції у разі невиплат у встановлений термін.

Автокредит оформляється у досить короткий період. Дана процедура може зайняти не більше години. Після чого позичальникові на руки видається заставний квиток, а також акт приймання-передачі автомобіля.

Автоломбард гарантує збереження автомобіля. Обов’язково має бути здійснене і страхування автомобіля.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами