ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як отримати кредит безробітним людям?

ломбард ЛьвівЗараз безліч людей працює без офіційного оформлення за Трудовим кодексом. І навіть, не дивлячись на хороші неофіційні заробітки, банки все одно вважають таку людину безробітною, оскільки вона ніяк не може підтвердити свої доходи. Тому їм дуже складно оформити кредит, особливо на велику суму.

Не дивлячись на це, кредит взяти все таки можливо, але зазвичай банки ставлять дуже жорсткі умови для його отримання. На сьогоднішній день чимало банків, які видають кредити лише за 30 хвилин при наявності тільки паспорта, але сума зазвичай не перевищує 10 – 20 тисяч гривень і з дуже високою процентною ставкою, найчастіше вона варіюється від 60% до 70%.

Варто пам’ятати, що без документального підтвердження доходу позику можна отримати тільки готівкою, тобто споживчий кредит, а вже для іпотечного кредиту і автокредиту обов’язково потрібне підтвердження доходу та інший пакет документів, без нього банки навіть розглядати заявку не будуть.

Також для безробітних дуже багато відмов у видачі кредиту. У таких випадках можна звернутися до брокерів. Вони за певний відсоток від виданого кредиту допоможуть в отриманні його, так як у брокерів багато зв’язків в різних банках і відмова у видачі кредиту мінімальна, навіть якщо колись була зіпсована кредитна історія. В основному, брокери беруть за свої послуги близько 15% від кредиту і тільки за фактом його видачі, це обов’язково потрібно пам’ятати, так як легко попастися в руки шахраїв, які беруть свої відсотки у день звернення або подачі заявки.

На даний момент є мікрофінансові компанії, які теж видають позики, правда, на маленьку суму, зазвичай це до 10 тисяч гривень. Але перш, ніж брати в таких організаціях кредити, необхідно ознайомитися з їх умовами, адже відсотки вони висувають нереальні, а саме до 500% річних. Наприклад, якщо взяти кредит в даній організації на 4 000 гривень на термін 28 днів, вийде, що в день переплата становитиме близько 80 гривень, тобто за весь період 2000 грн. тільки переплата і це за 10 гривень! Загалом, потрібно добре подумати і все зважити, перш ніж іти на такий крок.

Якщо відсотки банків, мікрофінансових організацій і брокерів лякають, можна звернутися в ломбард. У ньому відсотки в середньому складають від 10% до 15%, що набагато менше, ніж у банках, але для отримання позики доведеться закласти чимало коштовностей – так ломбард страхується на випадок невиплати повної суми позики.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами