ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ринок пожежної сигналізації: зростання в країнах, що розвиваються

Ринок пожежної сигналізаціїЗа прогнозами дослідницької компанії Global Industry Analytics, світовий ринок устаткування пожежної сигналізації досягне 4,4 млрд дол до 2018.

Зростання світового ринку обладнання пожежної сигналізації будуть переважно стимулювати такі чинники:

  • прийняття нових будівельних норм і правил, а також вимог у сфері пожежної безпеки;
  • очікування відновлення активності в сегменті будівництва нових будівель;
  • зростаючий попит у регіонах, що розвиваються (наприклад, Азіатсько-Тихоокеанському);
  • довгостроковий тренд розвитку в сегменті модернізації та ремонту будівель і споруд.

На тлі погіршення криміногенної обстановки в усьому світі впровадження сучасних систем безпеки має критично важливе значення.  Обладнання пожежної сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу поряд з іншими системами повсюдно стає невід’ємною частиною інфраструктури будівель.

Економічні фактори

В останні кілька років для ринку пожежної сигналізації найбільшою мірою був характерний інноваційний розвиток.  Системи нового покоління відрізняються більшою ефективністю, більш швидким спрацьовуванням і меншим рівнем хибних сигналів.

Наслідки світового економічного спаду помітно вплинули на стан ринку обладнання пожежної сигналізації – протягом 2008 і 2009 р. попит на ці товари впав дуже істотно.

Значну частку в попиті на обладнання пожежної сигналізації від компанії «Алай» www.alay.com.ua становить сектор нового будівництва, і різке падіння активності тут у період світової фінансової кризи, особливо в розвинених країнах, звів нанівець зростання ринку.  Зате в 2008 та в 2009 р. істотний приріст продажів устаткування ОПС стався в секторі модернізації та ремонту будівель і споруд.

Технологічний розвиток

Кілька яскравих розробок і технічних рішень було представлено в сегменті дистанційного огляду та діагностики.  Застосування ідеології розподіленого інтелекту дозволило вивести моніторинг та виявлення на абсолютно новий рівень.

Ряд виробників також переходить до використання датчиків, що працюють на базі відразу декількох принципів.  Так, наприклад, в димові сповіщувачі вбудовується датчик виявлення чадного газу – важливого компонента реакції горіння.

Додатковим драйвером ринку ОПВ є удосконалення технології виявлення чадного газу.  У готелях, школах, санаторіях, будинках престарілих та інших будівлях активно встановлюються і модернізуються системи контролю вмісту чадного газу та сигналізації – на виконання нових вимог стандарту NFPA 720-2009.

Більше того, завдяки зростанню ринку енергоносіїв істотне посилення попиту на устаткування пожежної сигналізації протягом найближчих декількох років прогнозується для країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Латинської Америки та Східної Європи.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами