ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Історія бізнесу: TAG Heuer

TAG HeuerУ 1985 р. швейцарська фірма Heuer, яка виробляла механічні годинники з середини 19 століття, знаходить нове ім’я. Науково-дослідна корпорація Techniques d’Avant Garde (TAG), придбавши контрольний пакет акцій, надає нове звучання бренду Heuer.  Відтепер усі наручні годинники зі знаменитих колекцій Carrera або Monaco, гідно оцінені в усьому світі, знаходять другу молодість і визнання під ім’ям TAG Heuer.  TAG – технології авангарду: технології майбутнього стали новим девізом компанії TAG Heuer.  Однак, це було вирішено наперед, можливо, самою історією, оскільки впродовж всього свого існування марка Heuer була синонімом авангардних технологій.

Починаючи з винаходів засновника компанії Едуарда Хойера, годинники Tag Heuer випереджали свій час.  Пристрій для заводу годин у вигляді головки замість заводного ключа і принцип з’єднання годинникового механізму з хронографіческая модулем – це було лише початком довгого списку патентів, винаходів, нагород і премій, якими удостоїлися годинник TAG Heuer за 150 років.

Першість у розробці та серійному випуску хронографів також належить TAG Heuer.  Хронографи були справжньою пристрастю Едуарда Хойера.  Мабуть, прагнення зупинити, «Зловити» час передавалося в сім’ї Хойер у спадок, бо сини, онуки і праправнук знаменитого годинникаря, які зберігали традиції Heuer, зробили хронографи TAG Heuer найвідомішими годинниками цього типу.

Медичний хронограф з Пульсомір 1910 р., бортовий хронограф TAG Heuer Time of Trip для аеропланів та автомобілів, відібраний самим графом Цепеліном, перший механічний хронограф TAG Heuer Microsplit, вимірюють час з точністю до 1/100 сек.  – Це ті рекордні досягнення, за які TAG Heuer з 1920 р. обирається офіційним хронометристом Олімпійських ігор.

Водонепроникні годинники TAG Heuer були запатентовані ще в 1930 р., приблизно в той же час були випущені унікальні годинники TAG Heuer Seafarer з індикатором припливу і зворотним відліком старту.  Про те, що в TAG Heuer дійсно втілювалися технології майбутнього, говорить вже те, що годинник TAG Heuer оцінили такі знакові особистості як генерал Ейзенхауер, Гаррі Трумен або Генрі Форд.

Нова сторінка в житті почалася для TAG Heuer з приходом в компанію праправнука Едуарда Хойера Джека Хойера, який є почесним головою компанії і сьогодні.  Крім фамільної любові до хронометрів, Джек Хойер збагатив TAG Heuer неймовірним захопленням гонками «Формули 1».  Ця пристрасть надихнула TAG Heuer на створення легендарної моделі TAG Heuer Carrera, присвяченій захоплюючій гонці «La Carrera Panamericana Rally Mexico», що проходила в кінці 50 років.  Хронограф Carrera – одночасно спортивний і аристократичний – миттєво здобув світову популярність як у Європі, обожнював все, що було пов’язано з «Американською мрією», так і в Америці, схилявся перед недоступним якістю швейцарських годинників.

Колекція TAG Heuer Carrera залишається популярною і до цього дня – в 2006 р. TAG Heuer випускає сенсаційні годинник Carrera Calibre 360 – перший серійний хронограф з двома балансами з частотою до 360 000 пк / год, здатний засікати час з точністю до 1/100 сек.  Саме ці годинники були удостоєні Женевського Гран-прі «За кращі спортивні годинник».  У цій же серії вийшли годинник TAG Heuer Carrera Calibre 360 зі сталі, білого і рожевого золота.  Авангардні технології TAG Heuer втілилися в оригінальної моделі годин Monaco Twenty Four Concept Chronograph з амортизаторами з композитного матеріалу, які приглушують вібрацію.

Сьогодні TAG Heuer є одним з чотирьох світових лідерів, які виробляють швейцарські годинники.  Технологічність, спортивність і бездоганний дизайн роблять хронографи TAG Heuer бажаним подарунком для справжніх цінителів авангардних технологій.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами