ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ефективне просування сайтів в пошукових системах

seohammerСьогодні послуги в сфері просування сайтів в пошукових системах користуються все більшою популярністю. Якщо ще кілька років тому більшість сервісів для просування були розраховані лише для регіонів Росії, то сьогодні, нарешті, з’явився потужний рекламний агрегатор SeoHammer, який адаптований під український сегмент в мережі Інтернет. Тепер жителі України можуть ефективно просувати свої ресурси за допомогою інноваційних технологій.

Алгоритми молодого, але перспективного українського сервісу по просуванню сайтів SeoHammer налаштовані так, щоб самостійно відстежувати неробочі посилання, які знижують позиції сайту в пошукових системах.  Такі «погані посилання» автоматично знімаються, а замість них купуються якісніші.  Спеціальні схеми, які закладені в алгоритм купувлі посилань, дозволяють максимально продуктивно просувати сайт в ТОП пошукової системи Google і не потрапляти під її фільтри.  Даний сервіс зручний і корисний для всіх – як для вебмайстрів, які розміщують на своєму ресурсі посилання і заробляють на цьому, так і для оптимізаторів, які бажають автоматично просувати свої проекти, орієнтовані на українську аудиторію.

Отже, в чому ж полягають кардинальні відмінності цього передового рекламного агрегатора від першого покоління.

Google – це найбільш популярна пошукова система.  Всі елементи, доменні бази, анкор SeoHammer налаштовані на роботу саме з Google.  Скориставшись послугами нового сервісу якомога раніше, зовсім скоро ви побачите свій сайт на першій сторінці запитів пошуковика.

Сьогодні податком обкладається вже не тільки заробіток в офф-лайн, а й кошти, зароблені в інтернеті.  І в цьому випадку український сервіс з просування сайтів SeoHammer пропонує свою допомогу в вирішенні юридичних питань.  А саме, він надає необхідну документацію, яка містить звітність про витрачені вами кошти для податкових органів.

Над регулярною модернізацією українського сервісу працює ціла команда з професійних співробітників України та Росії.  Це теж вагомий аргумент на користь вибору SeoHammer.

Особливу вигоду можна побачити також в декількох способах оплати: готівковому і безготівковому розрахунку.  У користувачів є можливість укласти договір на послуги сервісу.

До додаткових переваг сервісу можна віднести діючу партнерську програму по залученню оптимізаторів і вебмастерів в систему.  А зараз, у зв’язку з недавнім відкриттям на офіційному сайті діє акція – кожен клієнт отримує по 10 доларів, які можна використати на просування свого сайту.  Більш детально про умови акції ви можете дізнатися  на сайті сервісу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами