ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ринок клінінгових послуг в Україні

Ринок клінінгових послугПослуги з професійного прибирання і догляду за нерухомим майном, в якості одного з вузько цільових напрямків підприємництва, з’явилися в західноєвропейських країнах на початку 50-х років двадцятого століття. У нашу країну даний напрям прийшов не так давно, близько двадцяти років тому, якщо бути точним, то в 1991 році. Називалися і називаються досі, ці послуги, клінінговими, від відомого англійського слова «Cleaning», що має інтерпретацію і асоціативне призначення до прибирання, з метою приведення житлового приміщення до максимального комфорту та ідеальній чистоті.

Професійні клінінгові послуги, в якості самостійного ринкового сегмента, що знаходяться під управлінням і контролем спеціалізованих підприємств, за нетривалий термін свого існування в Україні, зайняли досить міцну позицію в області ринку. Ступінь важливості даного спектру послуг з гідністю оцінили споживачі широкого кола. Набір чітко орієнтованих послуг, які в даний час, надають професійні клінінгові компанії, складається з маси різних заходів, що призводять житлове або комерційне приміщення до ідеального комфорту, про який можна тільки мріяти. Більшість керівників українських і закордонних компаній з високою відповідальністю підходять до даних критеріїв і стараються, як можна частіше замовляти послуги у відношенні до свого офісу. За офіційною думкою експертів психологічної науки, від чистоти, комфортності і затишку, в прямому сенсі слова, залежить загальний емоційний і психологічний стан працівників, які становлять співробітницький штат компанії.

Офісам, клінінгові послуги потрібні куди більш частіше, ніж людям, які проживають у своїх будинках. Виконати вдома таку просту роботу як миття вікон з використанням побутових хімічних засобів і супутньої техніки, досить просто. Вирішити питання з миттям віконної системи в офісному приміщенні, природно набагато складніше, особливо, якщо вона має вітражну конструкцію, яка сама по собі, потребує постійної чистоти і підтримки її в ідеальному стані.

Але найбільш часто до описуваних в нашому огляді послуг, вдаються приватні особи і керівники офісів, після нещодавно проведених ремонтних робіт з використанням будівельних матеріалів і дорогого меблевого начиння. Внаслідок наявності в офісному приміщенні дорогих меблів або інших предметів інтер’єру, що мають високі цінові характеристики, питання про запрошення клінінгових майстрів, напрошується сам собою. Слід зауважити, що в даній ситуації, запрошення майстрів, за будь-яких обставин, виправдовує себе в максимально вигідному співвідношенні між якістю і ціною. Прийнявши рішення на користь звернення до компанії, яка надає клінінгові послуги, ви раз і назавжди забудете про проблеми з пилом, але найголовніше, отримаєте результат гарантованого комфорту і затишку у вашому будинку.

———————

Ести Вас интересует ванна Koller Pool для обустройства ванной комнаты, то посетите интернет-магазин SantehShop – качество и хорошие цены смогут Вас приятно удивить.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами