ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Правила європейських готелів

Практично всі європейські готелі мають спільні правила роботи, які необхідно знати, якщо ви збираєтеся скористатися послугами готелю. Розглянемо ці правила на прикладі російських і іноземних готельних закладів.

Можливість бронювання

Мабуть, немає такого готелю, який би не надавав послуги бронювання. Навіть самий скромний готельний заклад дає таку можливість. Здійснюється воно досить просто: по телефону, через сайт самого готелю; або через спеціальний ресурс, який представляє відразу кілька готельних закладів.

При онлайн бронюванні потрібно мати банківську картку, з якої і буде списана сума за послугу, після оплати ви отримаєте спеціальний документ (вексель), який підтверджує, що ви оплатили проживання в тому чи іншому готелі заздалегідь. Таким чином, можна забронювати навіть міні-готель у Відні. Сервіси, що надають послуги бронювання дають можливість вибрати номер по безлічі параметрів, тому особливо не поспішайте, підбирайте варіант, який для вас буде оптимальним.

Заселення і розміщення

Якщо ви бронювали номер, то при розміщенні потрібно пред’явити отриманий вексель. До речі, він може знадобитися і на митниці, вже при перетині кордону (якщо мова про поїздку за кордон), можуть зажадати інформацію про те, де ви будете тимчасово розташовуватися, перебуваючи в країні.

Після того як ви покажете адміністратору вексель, вам вручать ключі від номера, коротко ознайомивши з правилами проживання. Терміни обумовлюються заздалегідь, ще на етапі бронювання або при вселенні, зазвичай виселення відбувається після 12.00 дня, тому встигайте до цього часу.

Додаткові послуги

В залежності від категорії готелю, ви можете розраховувати на додаткові послуги. Зокрема, деякі готелі можуть запропонувати послуги няні, якщо ви заселилися в номер з дитиною, і вам необхідно відлучитися у справах. Варіанти харчування потрібно вибирати ще при бронюванні. В Європі – це найчастіше шведський стіл, коли ви можете брати з загального столу будь-яку їжу, в будь-яких кількостях (от тільки з собою, «про запас» брати нічого не потрібно).

Зауважимо, що проживання в міні-готелях відрізняється від звичайних готелів, тут готувати доведеться особисто (або обідати в громадських закладах), тому в кожному міні-готелі є окреме приміщення для кухні.

Ну і звичайно, потрібно пам’ятати про елементарні правила: не слухати ночами гучну музику, не проносити потай від персоналу готелю в номер домашніх тварин і т.д.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами