ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Інтернет магазин

Інтернет магазинСьогодні більшість сімей має свій улюблений інтернет магазин. Ця любов сформована на п’яти принципах: цінова політика сайту, зручність у навігації, широкий асортимент, якість пропонованої продукції, а також форма доставки. Інтернет магазин пропонує купити товари (наприклад купить диван в интернете) за значно нижчою ціною, ніж у звичайному магазині. Пояснення просте: не потрібно витрачатися на оренду приміщення, персонал, адже витрати закладаються у вартість товару.

Залежно від виду торгівлі, інтернет магазини бувають двох видів. До першого виду відносяться магазини, що реалізують товар зі свого особистого складу. Другий вид – магазини, що продають продукцію інших людей / магазинів. Магазин буде заробляти прибуток на комісії, яку йому заплатять продавці за виставлений товар. Також інтернет магазини відрізняються способом продажів. При фіксованій ціні товару доставка може входити у вартість товару, а може бути оплачена окремо. Часто доставка може перевищувати навіть вартість дешевого товару. Часто, щось купити інтернет магазин пропонує по системі аукціону.

Крім початкової ціни продавцем може бути оголошена і бліц-ціна. Це ціна, при якій продавець віддає товар, не торгуючись. При цьому є маленький нюанс – прихована ціна. Це означає, що продавець ставить спеціально низьку ціну, включаючи опцію «мінімальна ставка». Інтернет магазини зручні тим, що допомагають заощадити покупцям час. Поки ви будете розбиратися на одному ресурсі, що там і як, то на іншому ви вже зможете вибрати, а також купити все необхідне. І, звичайно ж, доставка. Вам не потрібно тягати важкі сумки-баули, це буде зроблено кур’єром. Залежно від місця проживання покупця доставка може бути безкоштовною або суто символічною. Це стосується товарів з фіксованою вартістю.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами