ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Догляд за пластиковими вікнами

пластикові вікнаІснує думка, що пластикові вікна абсолютно не потребують догляду. З одного боку – це дійсно так, пластик невибагливий і не потребує покриття лакофарбовими матеріалами, однак, як будь-який матеріал, а тим більше віконна конструкція в цілому, при експлуатації необхідно не забувати і про деякі нескладні правила. Давайте більш детально розглянемо віконну конструкцію і дізнаємося, як доглядати за нею, що б наші вікна захищали будинок від пилу і шуму довгі роки.

Регулярний догляд за ПВХ вікнами.

Незважаючи на те, що пластик не притягує і не збирає пил, екологія нашої країни позначається і на ньому – з часом вікна забруднюються. Регулярно, по мірі забруднення, необхідно мити як скло, так і пластиковий профіль. Це допоможе не тільки зберегти привабливість зовнішнього вигляду вікна, але і продовжити йому життя. При цьому потрібно дотримувати кілька нескладних правил:

– Не можна застосовувати для очищення як вікон, так і профілю металізовані губки;

– Не можна застосовувати порошки з абразивними властивостями;

– Не можна очищати забруднення на склі та профілі гострими предметами, ножами або викрутками.

Для очищення необхідно використовувати виключно м’які ганчірки та губки, миючі засоби, призначені для очищення скла – добре, що на ринку таких вдосталь. Такі прості і неважкі процедури потрібно виконувати регулярно.

Як бачите, догляд не надто важкий і виснажливий, але пластиковые окна, ціна яких не надто висока, прослужать вам набагато довше при дотриманні всіх правил.

Своєчасний догляд за вікном – запорука його довголіття і функціональності.

Стежимо за аксесуарами і фурнітурою

Ми знаємо, що пластикове вікно складається не тільки з профілю зі вставленим склопакетом. Основна його «рушійна сила» – фурнітура, механізми, які дозволяють відкривати і закривати вікно, ставити його на провітрювання. Догляд за ними більш складний, але під силу навіть звичайній господині.

Як доглядати за фурнітурою ПВХ вікон

Ви могли помітити, що всі рухомі елементи ПВХ вікна після установки оброблені спеціальними мастильними матеріалами. Мастила забезпечують надійний захист конструкції від пилу і бруду, а також дають можливість елементам повертатися і ковзати безшумно і плавно. Періодично, приблизно раз на рік, рекомендується оновлювати мастило. Для цього можна використовувати звичайне машинне масло, яке зручно наносити на поверхню пензликом.

Догляд за ущільнювачами

Ущільнювач, що забезпечує надійне прилягання стулки вікна і віконного профілю, також потребує неважкого догляду. Пил і бруд часто проникає в гумові смужки під час провітрювання, особливо влітку, коли вікна практично постійно відкриті. Необхідно регулярно, раз чи два на рік прочищати ущільнювач від пилу і бруду, дрібних каменів і іншого сміття.

Пам’ятайте, що ущільнювач ПВХ вікна виконує завдання шумо- і теплоізоляції, і його пошкодження порушує герметичність віконного блоку, в результаті чого, в приміщення може потрапляти волога.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами