ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Переваги оренди літаків

оренда літаківДілова авіація є найефективнішим рішенням для тих, хто цінує особистий час і власну незалежність. Як правило, мати свій власний авіалайнер не рентабельно, а бізнес чартери, що представляють собою оренду літака, дозволяють скористатися всіма перевагами персонального авіалайнера в ті моменти, коли він необхідний. Саме тому попит на ділову авіація постійно зростає.

Скористатися приватним літаком особливо доцільно в наступних ситуаціях:

– коли розклад стандартного авіарейсу не відповідає вимогам клієнта;

– відсутність регулярного повітряного сполучення в тому чи іншому напрямку;

– необхідність організації перевезення колективу.

Така ділова авіація не підпорядковується часу відправлення і маршрутам. Послуги повністю адаптовані під особисті побажання та діловий графік клієнта. Орендуючи літак, клієнт може відправлятися в будь-який аеропорт, навіть той, який не має регулярних повітряних сполучень.

Які переваги пропонує бізнес чартер?

Оперативність. Компанія має свій власний парк повітряних суден, гарантуючи підготовку чартеру без націнок та посередників, а організувати політ можна за 3 години до вильоту.

Підвищений рівень безпеки – літаки представницького типу за своїм рівнем безпеки і комфорту перевершують літаки, використовувані в регулярних рейсах. Високі вимоги до технічного обслуговування та персоналу, а також кваліфікований екіпаж підтримують найвищі вимоги міжнародних правил повітряної безпеки.

Конфіденційність – при бажанні клієнта, інформація про маршрут, пасажирах і інші відомості не розголошуються третім особам. В аеропорту клієнтам забезпечується прискорене проходження формальностей, а також пропонується послуга подачі автомобіля до трапа.

Високий ступінь комфорту – ділова авіація дозволяє клієнтові вибрати повітряне судно, обладнане для комфортного польоту і роботи. Пасажири можуть розслабитися в м’якому зручному кріслі, зайнятися підготовкою до ділової зустрічі. Деякі моделі літаків мають душові кабінки та спальню.

В організацію чартерного рейсу входить бортове харчування, сформоване по меню кращих ресторанів і особистих побажань пасажирів, підбирається фільмотека та надається преса.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами