ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННИХ ПЛАТЕЖІВ WEBMONEY

система електронних платежівЗасновником і повноправним володарем системи електронних платежів Webmoney є компанія WM Transfer Ltd. Це одна з перших платіжних систем в Інтернеті, вона з’явилася в 1998 році. Програмне забезпечення було розроблене компанією ЗАТ «Обчислювальні Сили». Вона ж забезпечує всю технічну підтримку системи електронних платежів Webmoney.

Для того, щоб робити розрахунки електронними грошима за допомогою даної платіжної системи, необхідно завантажити програму, надану Webmoney і встановити її на свій комп’ютер. Окремі програми представлені для використання з КПК або мобільного телефону. Далі слід зареєструватися в платіжній системі. Цей процес займе не дуже багато часу, однак варто ввести достовірні персональні дані. В іншому випадку неможливо буде здійснити виведення коштів.

Система електронних платежів Webmoney передбачає отримання атестата в сервісах атестації, які присутні в кожному великому населеному пункті. WM-атестат – це важлива частина платіжної системи, що засвідчує особу користувача в платіжній системі електронних платежів Webmoney. Після цього залишається ознайомитися з умовами та прийняти їх. Далі користувачеві присвоюється індивідуальний номер – WM-ідентифікатор.

Транзакції – управління коштами, обмін wmu на wmz та перерахування – не підлягають відкликанню і здійснюються миттєво. Платіжна система електронних платежів Webmoney надає користувачам декілька видів програмного забезпечення в залежності від технічного забезпечення та бажання. Найбільш поширений серед споживачів WM Keeper Classic. Це програма, яка встановлюється безпосередньо на персональний комп’ютер. Її установка здійснюється за кілька етапів. Завантажити заархівований файл слід на офіційному сайті системи електронних платежів. Після цього двома клацаннями мишки файл відкривається і починається інсталяція програми. В ході даної дії відкриваються вікна, в яких необхідно погоджуватися з правилами і вказувати місце в персональному комп’ютері, де будуть зберігатися файли. Автоматично відбувається і реєстрація в системі, присвоєння персонального номера. Після закінчення установки програма запускається і можна приступати до створення еквівалентів необхідних для роботи валют.

У тому випадку, якщо з програмним забезпеченням або його установкою виникають проблеми, краще використовувати полегшений варіант. Web-додаток WM Keeper Light не встановлюється на комп’ютер. Для його використання слід зареєструватися на сайті системи електронних платежів Webmoney, скопіювати індикатор в сховище і зайти в свій обліковий запис за допомогою автоматично присвоєного персонального номера. Робота здійснюється шляхом передачі даних через браузер користувача. Для роботи на мобільних пристроях найбільш зручним є Telepat.

Всім користувачам платіжна система привласнює відповідний вид бізнес-рівня (BUSINESS LEVEL). Він відображає ступінь активності користувача усередині платіжної системи. На бізнес-рівень власника кожного WM-ідентифікатора впливають такі фактори, як тривалість використання платіжних систем, кількість і обсяг транзакцій, чисельність кореспондентів та наявність скарг на адресу користувача індикатором платіжної системи електронних платежів Webmoney. Показники можна з’ясувати в сервісах системи.

Платіжна система електронних платежів Webmoney є міжнародною, тому передбачені титульні знаки найбільш затребуваних валют. Так WMR є еквівалентом російських рублів, WMU використовується для проведення транзакцій в гривнях, WME робить можливим користуватися євро валютою, а WMZ є доларовим еквівалентом. При цьому переказ коштів з одного WM-ідентифікатора на інший може бути здійснений між однотипними еквівалентами, а виконати обмін грошей можна в обмінному пункті, який офіційно працює в платіжній системі електронних платежів Webmoney.

Введення грошей в систему, а так само вивід грошей в платіжну систему електронних платежів Webmoney здійснюється багатьма зручними для користувачів способами. Найбільш широко поширений введення та виведення через банківську карту або через дилерів. Найбільш зручним способом введення є термінал. Так само здійснюється обмін з іншими платіжними системами. За скоєння будь-яких транзакцій система знімає 0,8%. Виняток становить обмін еквівалентних валют усередині ідентифікатора.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами