ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати правильні курси англійської мови?

курси англійської мовиЩо таке англійська мова для людей в Україні в даний час? Це інструмент для кращого буття, великих можливостей і для величезної кількості спілкування.

Живучи в Києві, столиці України, люди стають більш прогресивними, оскільки місто і бізнес вимагають високого рівня компетенції від усіх. Таким чином, більшість киян роблять все можливе, щоб оволодіти англійською в найкоротші терміни різними способами: школа, університет, Інтернет, розмовні клуби, курси англійської мови, листування з закордонними друзями, поїздки в англомовні країни і т.д.

Вивчити англійську дуже легко. З усіх мов у світі англійська є однією з найпростіших. Дуже важливим є підхід до навчання, який відрізняється в кожній школі. Якщо використовуються неефективні методи, студенти зустрічають багато бар’єрів у вивченні англійської мови, особливо якщо вони новачки.

Коли Ви щось починаєте, Ви, безумовно, не може бачити всі деталі і оцінити якість. Уявіть, що Ви хочете дізнатися, як приготувати піцу. Ви берете список інгредієнтів, але не читаєте, як їх змішувати. Ви кладете їх всі на дно, а тісто зверху. Так Ви ніколи не отримаєте потрібний результат. Ви будете почувати себе не комфортно під час готування і з часом скажете, що неможливо зробити піцу самому, якщо Ви не шеф-кухар. Смішно? На щастя шеф-кухарі вивчають різні технології для приготування їжі, так само, як вчителі вивчають різні методики викладання англійської мови. Але кожна професія має свої особливості. В одному ресторані Ви можете отримати смачну піцу, а в ресторані через дорогу Ви отримаєте те, що тільки виглядає як піца, але на смак нагадує пиріг.

Таким чином, існує багато курсів англійської мови в Києві. Є багато людей, які хочуть вивчати англійську мову, але не знають, яку школу вибрати. Звичайно, вони дбають про свій час і гроші. Хто хоче витратити чотири роки і кілька тисяч доларів на вивчення мови? І хто гарантує результати, яких людина хоче досягти? Зазвичай викладачі кажуть, що все залежить від здібностей кожного студента. Нісенітниця! На мій погляд, 20% Вашого успіху залежить від здатності Вашого викладача з’ясувати, який бар’єр у вивченні у Вас є і як з ним поводитися. Інші 80% залежать від Вашого бажання вчитися і Ваших цілей. Зверніть увагу, нічого не сказано про здатність до навчання. Якщо Ви хочете якісно освоїти англійську мову то заходьте на електронну адресу http://www.businesscareer.ua/ в центр іноземних мов «Бізнес і кар’ра».

До речі, що люди хочуть отримати після курсу англійської мови? Ви коли-небудь питали їх про це? Уміння говорити! Ось, що більшість людей хочуть отримати. Ми зазвичай тестуємо наших потенційних студентів, коли вони приходять до нас, і я бачила багато студентів, які можуть легко писати, вони знають багато граматики, але вони не знають, як говорити. І є студенти іншого типу, які можуть легко говорити, але не знають граматику. Як Ви думаєте, хто краще себе покаже в ситуації за кордоном або на співбесіді? Звичайно, той, хто може легко розмовляти.

Якщо Ви шукаєте курси англійської мови в Києві, з’ясуйте, які результати вони дають, перегляньте відгуки студентів, можливо, рекомендації. Крім того переконайтеся, що Ви можете відвідати їх вступний урок. Після того як Ви прийняли рішення і почали проходити свій курс зверніть увагу на Ваші успіхи. Ви повинні побачити результати вже на 4-5-му занятті. Я не маю на увазі, що Ви будете вільно говорити, але Ви повинні відчувати себе більш впевнено, і все повинно стати більш ясним для Вас. Але якщо Ви відчуваєте себе дурним і як і раніше сподіваєтеся, що ситуація зміниться на краще після місячного курсу (хоча ви до цих пір не отримали ніякого результату), втікайте з цього місця, поки вони не вб’ють Ваше бажання навчатися.

Бажаємо Вам вивчити англійську мову швидко і ефективно!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами