ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Подобова оренда квартири як новий вид бізнесу

Подобова оренда квартириКороткострокова оренда на даний момент стала хорошим бізнесом і з кожним днем цей спектр набирає активного зростання. Ще не так давно близько 15 років тому така оренда користувалася популярністю і практикувалася тільки в курортних містах, а зараз без будь-яких проблем можна знайти апартаменти з добовою орендою в будь-якому місті.

У будь-якому бізнесі, якщо він збільшується, конкуренція і якість обслуговування відповідно підвищується . Він виходить з тіні і стає цивілізованим. Тому на перший план виходять правила управління ефективністю бізнесу і способи для його поліпшення.

У зв’язку з тим, що якість сервісу поліпшується, і вартість за оренду набагато менша в порівнянні з готелем, то всі ці фактори сприяють популярності і розвитку ринку оренди, а подобової здачі як окремої послуги.

Структура побудови бізнесу подобової оренди

У сфері бізнесу подобової оренди свої послуги надають в основному приватні особи, у яких є одна або кілька квартир. Також в цій структурі існують ще й квартирні бюро, які утворюють спеціальні готелі та мотелі квартирного типу, і по кілька десятків квартир здаються подобово. Ще можна виділити різноманітні об’єднання, такі як асоціації та гільдії.

Приватні особи (власники квартир) здають, як правило, свої квартири, а великі учасники часто орендують житло на тривалі терміни, і займаються подобовою орендою, так би мовити беруть квартиру в управління.

В основному подобова оренда користується попитом у відряджених, студентів заочників, туристів і мандрівників, людей творчих професій у яких вид діяльності пов’язаний з гастролями.

Останнім часом користується популярністю знімати подобову квартиру для проведення вечірок, або романтичних зустрічей. Цим зазвичай користуються місцеві жителі. Але для такого проведення часу орендодавці здають квартири неохоче, тому перевагами тут користуються приїжджі.

Вартість добової оренди квартири

Всі ціни на короткострокову оренду квартир, в кожному регіоні визначаються по – своєму. Але є основні чинники що визначають ціноутворення, такі як:

рівень конкуренції в цій сфері;

ціни на житло в певному регіоні;

сезонний попит на оренду;

заходи в регіоні та їх проведення (фестивалі, виставки, сесії).

Корисні поради, як краще здати квартиру подобово

Почнемо з самого початку, ви впевнені, що подобова оренда квартир це бізнес для вас, але ви про нього мало що знаєте, тоді ми з вами розглянемо всі нюанси і моменти, на які вам потрібно звернути увагу.

В першу чергу, визначтеся з ціновою категорією вашої квартири, тобто яку плату ви можете брати за добу, для цього вам необхідно детально проаналізувати недвижимость в Харькове. Також необхідно зробити адекватну оцінку планування доходів і витрат.

Оцінюючи свої доходи, вам потрібно розуміти, що квартира в межах 10-20% часу буде простоювати, навіть на тих ринках, де конкуренція невисока.

Оцінити існуючу конкуренцію на ринку, можна наступними шляхами:

обдзвонити оголошення про здачу квартир подобово, і якщо вільних мало, значить на цьому ринку дефіцит, і ваша квартира доведеться тут до місця.

Якщо пропозицій досить багато, і вам нав’язливо пропонують різні знижки, значить ринок, переповнений, і вам доведеться важкувато конкурувати з профі цього бізнесу.

Так само ви легко можете визначитися з рівнем конкуренції, переглянувши різну рекламу, якщо йде надлишок платних оголошень, це говорить про те, що конкуренція висока.

Далі вам необхідно оцінити свій рекламний бюджет, скільки є в наявності рекламних місць і їх вартість на спеціалізованих сайтах. Не буде зайвим дізнатися ціну кліка в системі Яндекс, Google і т. п. Тут вам потрібно визначитися, де ви будете подавати свою рекламу. У різних містах витрати для залучення своїх клієнтів суто індивідуальні. Тому що де конкуренція дуже низька, і вам буде достатньо подати одне або два оголошення, і ваша квартира буде регулярно здаватися практично без простоїв, а в деяких містах ви можете розміщувати величезну кількість оголошень, але результат буде мінімальний.

Після всього цього проаналізуйте всю ситуацію і оціните всі свої шанси, чи будуть вони успішні. В результаті може вийти так, що здавати квартиру на тривалі терміни або передати квартирному бюро в управління буде набагато вигідніше.

Зробивши аналіз ситуації, ви все – таки вирішили здавати квартиру подобово, в такому випадку вам слід її підготувати. А ви що думали? Перш ніж отримувати дохід, потрібно потрудитися, і до добової оренди квартиру потрібно готувати обов’язково.

Подумайте про те, щоб оснащення квартири, що здається, було правильним. Цей момент украй серйозний, в організації такого роду бізнесу, квартира повинна бути зручна і комфортна.

Ви не можете передбачити, чим будуть займатися ваші постояльці, це може бути все що завгодно. Тому приберіть всі зайві і скляні речі, залиште якомога менше посуду, міцне ліжко і, якщо у вас телевізор ЖК, то його краще прикрутити до стіни. Запам’ятайте краще заздалегідь підстрахувати себе, щоб потім ваші збитки були мінімальні, після вечірок ваших мешканців.

Отже, квартиру підготували, рекламу подали, купуйте постільну білизну і чекайте дзвінків. Найголовніше правило не забувайте робити прибирання після кожної зміни постояльців, так як чиста і комфортна квартира запорука успіху вашого бізнесу.

Пробуйте зайнятися новою справою, яка приносить дохід!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами