ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 9 порад для тих, хто хоче орендувати квартиру в Києві

снять квартиру в КиевеСучасне суспільство виховує в нас індивідуальність. Тому більшість із нас хоче мати окреме житло. Але гроші, на купівлю своєї квартири, не завжди є в достатній кількості. В цій статті ми пропонуємо Вашій увазі декілька порад тим, хто хоче орендувати квартиру.

  1. Почніть пошук квартири для оренди з опитування родичів, друзів та знайомих. Але, якщо у вас і знайдеться варіант, що малоймовірно, то краще оставити його на крайній випадок. Ви повинні знати, що значно легше обговорювати фінансові питання з людьми, з якими у вас не має близьких стосунків.
  2. Можете не цікавитися цінами у знайомих, які зняли житло в оренду десь півроку тому. Бо ціни мають тенденцію до зростання. А вам розчарування потрібні?
  3. Одночасно з пошуком квартири через знайомих, починайте знайомитися з відповідними оголошеннями на сайтах, у газетах та на вулицях. Але майте на увазі, що більшість вказаних в оголошенні телефонів є просто посередницькими.
  4. Найкраще – зверніться у агентство. Бо жодна газета або сайт по кількості пропозицій ніколи не зрівняються з базою, яка буде наявна у агентства. Так що це буде найшвидший варіант пошуку.
  5. Ціна на квартиру напряму залежить від розташування її по відношенню до центру міста. Ви ж можете врахувати близькість до прямої гілки метро, або, як у випадку з Москвою, до МКАДу і тому подібних нюансів. Якщо їх врахувати, то можна зняти квартиру значно дешевше, ніж у центрі. При цьому витрачати часу на поїздки не набагато більше.
  6. Інколи, коли ви спілкуєтеся з орендодавцем, він розповідає про недавній ремонт у квартирі. Виясніть все-таки, що він вкладає у поняття «недавно» і «ремонт». Бо ваші і його поняття, вкладені у ці слова, можуть суттєво відрізнятися.
  7. Якщо вам запропонували квартиру у малознайомому районі, то не полінуйтеся поїхати туди і переконайтеся особисто, як звідтіля можна виїхати у «час пік».
  8. Заодно поцікавтеся у місцевих жителів, яка криміногенна ситуація у цьому районі.
  9. І остання порада. Вартість оренди квартири у «спальних» районах приблизно однакова. Але, в залежності від місця розташування вашої роботи, щоденна поїздка може потребувати різного часу, щоб до неї дістатися. А якраз цих десять-п’ятнадцять хвилин завжди і не вистачає, щоб встигнути на роботу своєчасно. Так що не забудьте оцінити час поїздки та кількість пересадок до вашої роботи.


При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами