ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Декілька порад тим, хто хоче орендувати офісне приміщення

офісне приміщенняПо-перше – вивчіть ринок комерційної нерухомості у вашому районі та місті, перш ніж ви вступите в договірні відносини з власником (орендодавцем, продавцем) запропонованого вам офісного приміщення. Якщо ви будете зі знанням справи, аргументовано розмовляти з цим власником, доводячи свою правоту, то зможете добитися максимальних знижок при вирішенні свого питання. Сприятливі умови для покупки чи оренди вам будуть забезпечені.

По-друге – зберіть всю інформацію, яку зможете, про офісне приміщення, яке вам запропоноване, про район місцезнаходження приміщення та про транспортну структуру цього району. Не зайвою буде й інформація про власника (власників) запропонованого вам офісного приміщення. Це потрібно вам для того, щоб ви впевнено могли вести себе на переговорах з орендодавцем або продавцем. Як і завжди, людський фактор – це найголовніше у будь якій справі.

По-третє – дослухайтесь до думки ріелтерів, професіоналів у своїй справі. Вони, як правило, мають багаторічний досвід і їм відомі як позитивні, так і негативні деталі всіх вищеназваних  питань. Буде це оренда офісу чи продаж якогось приміщення, ріелтери завжди зацікавлені у цивілізованих стосунках між усіма учасниками цих угод. Бо їм і надалі тут працювати, і тому ображених не повинно бути.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами