ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кредити готівкою. Як отримати позику на вигідних умовах?

Кредити готівкоюКредити готівкою в наш час досить популярні серед громадян України. Однак більшість з них бажають не тільки отримати необхідну суму в зручному вигляді, але і отримати якомога більше вигоди від позики. Для досягнення цієї мети варто докласти чималих зусиль. Адже вам потрібно знайти кредитну програму на кращих умовах.

Для початку варто сказати, що найкращим варіантом стане оформлення споживчого кредиту, так як отримані в банку гроші ви зможете витратити на будь-які цілі. В той час, як іпотечні кредити йдуть тільки на придбання нерухомості.

Для того, щоб відкрити власний бізнес, вам може знадобитися стартовий капітал. Щоб його отримати ви можете взять кредит наличными срочно в Днепропетровске на вигідних умовах.

Тепер потрібно розібратися з тим, як отримати позику на вигідних умовах. Для багатьох вигода кредиту готівкою полягає в невеликих банківських відсотках, під які його оформляють. Так, у більшості банків сьогодні пропонується така послуга. Але для оформлення позики необхідно представити безліч необхідних документів, потім чекати немалий час, щоб отримати рішення банку за заявкою на кредит. Таким чином, одночасно вигідно і в короткі терміни отримати кредит неможливо.

Якщо вам терміново потрібна певна сума грошей готівкою, і ви хочете отримати кредит з найбільшою вигодою, то варто вибирати з найбільш доступних для себе умов. За допомогою існуючих експрес програм позичальникові видасться позика в стислі терміни, але він стикається з високими процентними ставками. Також скорочуються і терміни кредитування, мінімальний розмір позики. Та й можливе нарахування різноманітних комісій банку, що теж збільшує вартість кредиту. Якщо ж ви все-таки зважилися взяти участь в експрес програмі, уважно вивчайте умови, порівнюйте умови, пропоновані різними банківськими установами.

У разі необхідності позики великої суми, погашення якого ви плануєте протягом 3-5 років, варто оформляти кредит на умовах класичної програми. Існує можливість оформити в банку поновлювану кредитну лінію. Завдяки такій послузі, ви можете оплачувати відсотки лише за ті кошти, які вже витратили. Гроші, які залишилися, можна отримати в будь-який момент. Це ідеальний варіант для ситуації, коли вам не потрібна вся грошова сума відразу.

Вигідно користуватися послугою рефінансування кредиту. Тобто оформити кредит в іншому банку, який пропонує більш вигідні для вас умови, і погашати отриманими коштами попередній. Можна також вимагати від банківської установи зниження ставок за оформленим кредитом, якщо іншим банком запропоновані більш вигідні умови.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами