ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея: автомат з продажу кави

автомат з продажу кавиБізнес на кавових апаратах дуже затребуваний серед підприємців, оскільки такі пристрої здатні приносити дійсно гарний прибуток. Адже без чашечки ароматної кави не обходиться жодна ділова зустріч. Крім того, у багатьох людей починається день з чашки кави. Хто не встигає насолодитися кавою будинку, відправляються в невеликі кафе або кав’ярні. Саме на таких людей і розрахований даний бізнес. Кава – це один з найпопулярніших напоїв. Однак, у багатьох людей немає вільної хвилини, щоб піди в ресторан і попити там каву. Незамінними помічниками в такій ситуації є кавові автомати. Зараз практично на кожному кроці можна зустріти подібні автомати: в офісних центрах, банках, супермаркетах і навіть на вулиці. Безліч людей щодня користуються послугами автоматів. Автомати з продажу кави є найбільш рентабельними та прибутковими.

Щоб організувати цей бізнес, вам необхідно придбати кавовий автомат. Сьогодні можна кавовий автомат взяти, як в оренду, так і придбати б / у. Тому почати даний бізнес можна навіть з невеликим стартовим капіталом.

Як тільки ви придбаєте автомат, вам слід вибрати місце, де стоятиме ваш автомат. Врахуйте, що кавовий автомат буде приносити набагато більше грошей, якщо ви його поставите в місцях, де постійно буває безліч людей. Магазини, зали очікування, залізничні вокзали, офісні центри – у всіх цих місцях автомати з продажу кави будуть приносити хороші гроші. Почати даний бізнес можна з одного автомата, а потім поступово збільшувати їх кількість. До вибору місця для розташування автомата підходите з усією відповідальністю. Якщо ви збираєтеся брати автомат в оренду, то віддавайте перевагу відомим фірмам, так як багато несумлінних компанії здають свої автомати в оренду з метою визначити вдале місцерозташування, а потім відбирають їх у клієнтів, знаходячи на це цілий ряд причин. Обов’язково продумайте асортимент кави.

Що стосується витрат на організацію даного бізнесу, то вони невеликі. На купівлю апарата, орендного місця і витратних матеріалів у вас піде близько 25 тисяч гривень. Також щомісяця вам доведеться витрачати близько 150 доларів на покупку кави та всіх необхідних сумішей. Купить кофе Киев можна у офіційних представників відомих виробників або у фірми, яка займається продажем подібних кавових автоматів.

Слід зауважити, що бізнес на автоматах з продажу кави – це дуже прибуткова справа. Навіть якщо ви купите всього одну машину і виберете найбільш вигідне місце, то в середньому ваш дохід буде становити 500 доларів. Термін окупності одного автомата – 3-4 місяці. Надалі можна придбати другий автомат, в цьому випадку ваш прибуток збільшитися в два рази.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами