ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon На що слід звернути увагу в першу чергу купуючи квартиру?

ціни на нерухомістьСучасним споживачам ринок Донецького житла пропонує різні об’єкти нерухомості. При наявності достатньої суми грошових коштів покупець може придбати квартиру чи будинок, як на первинному, так і на вторинному ринку. Але і в тому, і в іншому випадку існує ряд аспектів, на які потрібно звернути особливу увагу. Ідеальним рішенням є залучення до справи компетентного фахівця. Досвідчений рієлтор відмінно знає, які моменти потрібно взяти до уваги, особливо, як укласти безпечну і вигідну угоду. Але і покупцеві варто бути напоготові, звертаючи уваги на будь-які дрібниці і деталі для того, щоб вигідно купити квартиру в Донецьку.

Вибираючи нерухомість, споживачі в першу чергу звертають увагу на місце її розташування, вартість і площу. Зробивши «відсів» за даними параметрами, необхідно більш пильно поглянути на відібрані вами об’єкти.

Для початку необхідно познайомитися з «історією» житла. Вважається, ніби це актуально тільки для вторинного ринку. Але ні, неприємності трапляються і з новими квартирами. Отже, якщо мова йде про щойно побудовану нерухомість, необхідно навести довідки про забудовника і про всіх інших учасниках угоди. Довгий термін існування на ринку, позитивна репутація, відсутність «скандальних» історій, безумовно, позитивно їх характеризують. Купити квартиру в таких продавців означає убезпечити себе від можливих негативних ситуацій.

Якщо мова йде про вторинний ринок, то тут слід вивчити «історію» нерухомості настільки, наскільки це можливо. Потрібно дізнатися, скільки разів продавався об’єкт (занадто часта зміна господарів повинна вас насторожити), яким чином приватизувалася, хто в квартирі прописаний і т.д. Найкраще, як уже зазначалося, довірити цю роботу досвідченим юристам.

Обов’язково познайомтесь з сусідами, щоб уникнути можливих неприємних сюрпризів надалі. Поговоріть з бабусями біля під’їзду, вони можуть повідати чимало цікавого і про продавця, і про будинок, і про двір.

Знайомство з сусідами – справа, однаково значуща, як для тих, хто купує квартири, так і для тих, хто вибирає таунхауси економ класу або котеджі.

А от ремонт нерухомості, всупереч поширеній думці, грає не настільки значиму роль. Справа в тому, що більшість новоспечених власників мріють про роль дизайнера по інтер’єрах. Практика свідчить про те, що найчастіше щойно куплена нерухомість піддається ретельній переробці, тому її первинний вигляд має значення хіба що для торгу. Чим він гірший, тим більше можна збити ціну. Інша річ, що потрібно реально оцінювати свої сили. Далеко не всі можуть дозволити собі заміну труб у всьому під’їзді або закладення зовнішніх швів. Одна справа – переклеїти шпалери, а інше – перекрити дах. Одна справа – змінити лінолеум, й інше – стельові перекриття. Тому якості житла, зрозуміло, слід приділяти особливу увагу. При цьому «свіжий» косметичний ремонт (особливо якщо він виконаний тільки в окремих кімнатах) є приводом для занепокоєння. Можливо, господарям нерухомості є, що приховувати.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами