ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Найбільш популярні професії у молоді

професіїПро нижчеописані професії молодь знає не дуже багато, але тим цікавішими і привабливішими вони їм здаються.

Аудитор – це «ревізор» бухгалтерії. Освіта тільки вища, фінансова чи економічна. Потім практика три роки бухгалтером. Обов’язкові курси підвищення кваліфікації. Аудитор перевіряє податкову і бухгалтерську звітність, договори, угоди, доходи, витрати, чи все відповідає закону. Аудитора можна назвати експертом, незалежним підприємцем. Спеціальність припускає часті відрядження. Помилки аудитора дуже дорого обходяться фірмам, тому фахівець несе велику відповідальність, навантаження. Він повинен володіти аналітичним мисленням, прекрасною пам’яттю, мати міцні нерви, бути порядною і принциповою, посидючою, вміти концентруватися.

Після директора найповажніший чоловік на підприємстві бухгалтер. Він повинен розбиратися в бухгалтерському законодавстві, податковій політиці, грамотно вести облік. Відповідальність величезна. Його робота контролюється керівником організації, безліччю постанов і указів. Він повинен постійно пам’ятати всю фінансову картину фірми, заводу, фабрики, де працює. Від його організованості і відповідальності залежить премія всього колективу. Хороший бухгалтер вміє концентрувати увагу, скурпульозний, схильний до роботи з цифрами, має хорошу пам’ять. Часто бухгалтеру потрібно тримати язик за зубами, зберігати комерційну таємницю.

Школярі про роботу адвоката в основному знають по детективних фільмах. Загальновідомо, що адвокат у цивільних справах виступає в суді, як захисник, а також надає всіляку юридичну допомогу. Бажаючий освоїти цю спеціальність повинен отримати вищу освіту.

Адвокат повинен володіти неабияким інтелектом, мати аналітичний склад розуму і добру пам’ять, бути посидючим, комунікабельним, впевненим при виступах на публіці, прекрасним оратором, вміти швидко приймати рішення, логічно мислити.

У минулі часи акторів називали лицедіями, а іноді і удавальник. Зараз артисти в пошані. Багато хлопців й дівчат мріють зніматися в кіно, стати такими ж популярними, успішними і незалежними. Основна якість актора – вміння перевтілюватися. Це досягається не тільки перевдяганням і накладанням гриму. Образ зображуваного героя складається з зовнішності і манери поведінки, ходи, міміки, жестів, голосової інтонації. Але найголовніше передати духовний світ персонажа: його характер, переживання і думки. Потрібно захопити глядача. На сцені, екрані актор живе чужим життям. У досягненні мети одної освіти замало, потрібні здібності, бажання працювати.

Психолог – людина м’яка, урівноважена, прощаюча недоліки, дуже терпляча, а найголовніше небайдужа до чужої біди. Всі ці якості характеру, вища освіта та досвід роботи необхідні для гарного психолога. Початківець найчастіше йде в школу. У дитячих садках теж є педагоги-психологи. Скрізь є проблемні діти. Маленькій дитині, яка перший раз переступила поріг дошкільного закладу, досить складно адаптуватися. У садках проводяться тести на готовність навчатися в школі. Дитина пішла в перший клас, теж потрібна психологічна допомога. Зі старшокласниками проводять професійну орієнтацію. Важким хворим потрібна допомога, щоб впоратися зі стресом. Психологи є в бізнесі, політиці. А ось спортивних не вистачає. Вибирайте цю професію, якщо ви доброзичливі, товариські, гуманітарії за складом розуму.

З роботою журналіста стикається кожен. Він заповнює цікавим матеріалом радіо- та телепередачі, періодику. Журналіст пише про все побачене доступно, цікаво, грамотно, літературною мовою. Це можуть бути стаття, інтерв’ю, нарис, репортаж. Щоб щось знайти незвичайне журналісти багато подорожують. У професії є свої труднощі. Далеко не всі люди хочуть спілкуватися з журналістами. Представник ЗМІ переконує, умовляє, пускає в хід всі свої хитрощі. Не секрет, що є часто репортажі з «гарячих точок», іноді потрібно добути таємну інформацію. Є великі можливості кар’єрного росту: редактор рубрики, начальник відділу, випусковий редактор.

Гувернантки, гувернери зараз затребувані. Роботу можна знайти навіть по оголошенню. Для успішного освоєння професії потрібно любити дітей, вміти з ними спілкуватися, ладити. Бажано бути спортивним, мати вищу освіту, знати іноземні мови. Батьки майбутнього підопічного сподіваються, що до їхньої дитини буде знайдений індивідуальний підхід. Гувернер повинен стати другом і мудрим наставником, усвідомлювати відповідальність за життя і здоров’я дитини.

Професія менеджер у всіх на слуху. Спочатку це слово означало вміння об’їжджати коней. Зараз під ним мається на увазі вміння управляти людьми, організаціями, процесами. Менеджер вирішує організаційні питання, координує, вивчає попит і пропозицію, складає бізнес-план, стежить за його виконанням і так далі. Менеджери бувають: по продажамх, по туризму, по зв’язках з громадськістю, по роботі з персоналом, соціально-культурній діяльності, малому бізнесу, менеджер-психолог. Кожній фірмі потрібен свій менеджер. Професія дуже затребувана.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами