ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 10 фінансових порад. Майстер-клас від Дірка Мюллера

Дірк МюллерНезважаючи на кризу, використовуйте Ваші гроші максимально ефективно

День у день стає все важче вкладати свої гроші так, щоб вони коли-небудь принесли хоча б невеликий прибуток – але все ж для цього є певні способи і шляхи. Відомий німецький біржовий і фінансовий експерт Дірк Мюллер дає важливі поради, які Ви можете “вичавити” максимум зі своїх фінансів. Отже майстер-клас від Дірка Мюллера. Десять фінансових порад, які допоможуть Вам навчитися правильно розпоряджатися своїми грошима.

1. Піклуйтеся про свої насилу зароблені гроші.

Щоденний півгодинний догляд за своїми фінансами з роками принесе Вам багато тисяч євро. Таку погодинну заробітну плату не має жоден стоматолог. Я доведу Вам, що це не складно і може навіть приносити задоволення.

2. Більше спокійного сну з врегульованими фінансами.

Тільки коли мої фінанси під контролем, я можу насолоджуватися дійсно важливими речами в житті, такими як любов, дружба і розливне пиво, не засинаючи з похмурими думками при неоплачених рахунках.

3. Не мати боргів – означає бути вільним.

Тільки той, хто не має боргів, може собі дозволити обізвати шефа г …, якщо він таким є. Навіть мільйонер живе згідно своєї фінансової ситуації, якщо він хоче залишатися мільйонером.

4. Чи знаєте Ви, куди кожен місяць йдуть Ваші кровно зароблені грошики? Ведіть книгу витрат.

Хто кожен день по дорозі в офіс купує один латте макіято за 3,40 євро в Starbucks, за 20 років роботи витрачає приблизно 15 тис. євро на молочну піну в паперових стаканчиках. Це 2 розкішних навколосвітніх подорожі. Можна звичайно взяти участь, але … все ж це не є абсолютною необхідністю.

5. Страхування: Що мені потрібно? Що в мене є?

Не укладайте без розбору непотрібні договори про страхування. Коли мобільний телефон падає, він просто ламається, за це не потрібно платити 5 євро на місяць. Сконцентруйтеся спочатку на страховках, без яких Ваше життя було б зруйноване, якби у Вас їх не було в надзвичайній ситуації. Звичайно, деяким молодим панянкам страховка потрібна і для стільникового телефону, але, я думаю, страхування цивільної відповідальності і страхування на випадок професійної непрацездатності повинні бути в абсолютній першості для більшості людей.

6. Чи вигідна нерухомість?

«Власний дім – це найкраща інвестиція в спокійну старість». Єдиний, для кого годиться ця приказка, це Ваш агент з нерухомості. Ніколи не розглядайте власний будинок як об’єкт прибутку. Якщо правильно розрахувати, то в більшості випадків Ви ще будете доплачувати. Хто знімає житло, живе більш рухомо, фінансово розслабившись, і таким вдається набагато частіше, заощадити кругленьку суму, ніж домовласникам. Що Вам дасть в старості виплачений в розстрочку власний будинок? Хочете продати димову трубу, щоб поїхати у відпустку? «Але у мене власне житло, за яке не потрібно платити іншим домовласникам!..» Так, але тепер, 25 років потому, приходять великі рахунки за нові вікна та дах, що протікає. Нерозумно, що будинок такий великий, а пенсія настільки мала …

7. Акції! А зараз?

Акції є одними з кращих інвестицій взагалі. Слід дотримуватися кілька основних правил, тоді це – велика річ, а не заплутане завдання. Той, хто веде правильну стратегію, може не тільки захистити свої гроші, але в кінці кризи ще й опинитися серед переможців … і це з дуже невеликим ризиком. Акції, так, але в той час і тільки тоді, коли вони одночасно застраховані від раптового падіння курсу. Як це працює? Це виходить за рамки цієї статті, але я написав на цю тему книгу …

8. Державні облігації – фактично навіть не даром!

Державні облігації є безпечними інвестиціями! … 5 років тому я б так і підписався під цим утвердженням, зараз же я б і близько не став братися за ці речі, і подав би в суд на того, хто мені подарує що-небудь подібне. Всьому свій час, і зараз точно не час для державних облігацій або строкових вкладів.

9. Вам потрібен договір з кредитною установою про видачу позички на індивідуальне будівництво?

Якщо ви точно знаєте, що хочете будуватися в певному році в найближчому майбутньому, можливо, це має сенс. Якщо ні, то в мене виникає запитання: Чи має сенс для арештанта укладати договір про страхування багажу?

10. Трата грошей також повинна іноді приносити задоволення!

У всіх осмислених справах з інвестиційними продуктами – ніколи не забувайте про найважливіше: ощадкнижку спогадів. Не тільки для того, щоб подбати про старість, але для того, щоб регулярно насолоджуватися життям і інвестувати в прекрасні спогади. Романтичний вечір (в ідеалі з власною дружиною), відпустка мрії або вечірки до світанку зі своїми друзями. Ці спогади збережуться у разі невдач, і дозволять найбільше насолоджуватися ними зі здоровими фінансами за плечима.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами