ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Фінансова криза

Фінансова кризаБагато людей впродовж останніх місяців запитували себе, що ж власне відбувається зі світовою економікою? Можна було багато чого почути про іпотечну кризу одночасно із запевненнями банківських і податкових консультантів, що Вас це жодним чином не торкнеться. Нібито ці загрози існують в інших регіонах світу, і країну, де Ви проживаєте, небезпека кризи на ринку нерухомості обійде стороною. У той час, коли банки щомісяця списували мільярдні суми і біржові курси обрушилися, аналітики на телебаченні міркували про курси на покупку і передрікали нові рекордні максимуми на європейських біржах.

В Англії люди влаштували колотнечу біля одного з банківських філій через можливість отримати готівкові гроші, але в той же час міністр економіки ФРН заявив, що-небудь подібне ніколи не зможе відбутися в Німеччині. Людям старшим, озирнувшись назад на свій досвід і розповіді очевидців події 1923-1930 років, хотілося б охоче вірити, що політики та експерти з економіки, що дають заспокійливі прогнози, кажуть правду. Тоді теж на кожному розі можна було безкоштовно послухати багато втішних слів про стабільний стан економіки, перш, ніж стався обвал на біржі і крах усієї валютної системи.

Але що ж чекає нас в дійсності? До чого ми прийдемо, і що стане очевидним, коли розвіється пелена від киданих з різних причин з усіх боків димових шашок дезінформації?

Одне потрібно сказати відразу: ніхто не може із стовідсотковою упевненістю стверджувати, що він знає, що принесе нам майбутнє. Навіть навчені досвідом біржові аналітики оперують лише з ймовірностями. Саме тому ми не претендуємо на те, щоб матеріал цих статей отримав би статус “істини в останній інстанції”. Сьогодні, так само, як це і було завжди, “непередбачені обставини” такі, як природні катастрофи, політичні кризи, можуть повністю змінити розвиток будь-якого економічного сценарію.

Фінансовий світ представляє із себе різнобічну і багатогранну систему. Давайте спробуємо розібратися, що ж призвело до обвалення фінансових ринків, починаючи з подій 2007 року, і до яких наслідків це призвело. Також хотілося б звернути увагу на те, яким катастрофічним курсом розвивається світова фінансова система на протязі багатьох років.

Тільки тоді, коли Ви навчитеся розпізнавати цей катастрофічний курс, Ви зможете убезпечити себе і Ваші фінанси.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами