ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Грошовий потік

грошіГрошовий потік (або «кеш-фло», «сashflow») – це один з неофіційних показників фінансового балансу, який виразно стоїть, щоб на нього звернули увагу. «Кеш-флоу» можна перевести приблизно як «грошовий потік». При цьому досліджуються фінансові потоки компанії.

Хоча амортизаційні відрахування при цьому не враховуються, але інші види витрат, такі як виплачені проценти, включені в цей коефіцієнт. Негативний грошовий потік завжди є тривожним сигналом, тому що відповідна компанія, мабуть, отримує фінансове підживлення з цієї субстанції.

Взагалі, хто ввів у фінансовий лексикон поняття «негативний грошовий потік»?

Чому б просто не сказати: це коли з балансу підприємства йде більше грошей, ніж надходить?!

Знаком великої фінансової могутності ж є ситуація, коли компанія в змозі фінансувати щорічні інвестиції з кеш-флоу і при цьому не стає боржником.

Порада: при аналізі показників прибутку компанії, як сказано, може виникнути небезпека того, що Ви, самі того не помічаючи, почнете порівнювати яблука з грушами.

Тому Ваша увага повинна бути чітко зосереджена на фіксації прибутку до сплати податку і кеш-флоу, так як, чим більше витрат виключено з розрахунку прибутку, тим більше страждає значимість балансу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами