ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Що таке локально обчислювальні мережі?

монтаж ЛВСУ зв’язку із зростанням кількості користувачів Інтернет і прогресом у розвитку комп’ютерних технологій, які дозволяють на сьогоднішній момент вирішувати найрізноманітніші завдання, пов’язані з прийомом і передачею різних видів даних, будь то відео, аудіо чи текстова інформація, зросла необхідність у правильній організації локальних мереж.

Локальні комп’ютерні, або як їх ще називають, обчислювальні мережі – це система, що включає в себе інтеграцію різних комп’ютерів, розташованих не тільки в одному приміщенні і будівлі, а й часто віддалених на достатню відстань.  Всі вони можуть зв’язуватися як з допомогою кабелів, так і бездротовим способом.  Локальна обчислювальна мережа (ЛОМ) призначена для об’єднання обчислювальної техніки в єдину мережу передачі даних, мови і зображення.

Етапи побудови обчислювальних мереж

Побудова локальних мереж включає в себе їх розробку, сюди входить первинне обстеження об’єкта для монтажу, обговорення із замовником та підготовка технічного завдання, а також, приблизний підбір необхідного обладнання.  Після розробки здійснюється монтаж лвс, що включає прокладку кабелів, встановлення та налаштування обладнання мережі, її програмного забезпечення і систем захисту інформації.  Після виконання даного етапу слід протестувати нову мережу на її безпеку і перевірити на працездатність всіх її складових частин.  І нарешті, здійснити гарантійне та післягарантійне обслуговування, що припускає навчання персоналу, їх розподіл доступу до мережі і установку системи захисту від випадкової втрати даних – резервне копіювання.

Якщо коротко підсумувати етапи побудови мереж, то ми отримаємо етапи створення ЛВС:

  • Формування вимог до ЛВС.  Спільно із замовником формується список вимог до комп’ютерної мережі.
  • Передпроектне обстеження.  Проводиться попередня оцінка характеристик приміщень, склад обладнання, категорія ЛВС.  Замовнику надається комерційна пропозиція.
  • Проектування ЛОМ.  Замовнику надається схема розміщення розеток по приміщеннях, схема прокладання кабельних трас, схема розміщення обладнання в стійці.
  • Підготовчі роботи включають підготовку прохідних отворів у стінах, стелях.
  • Монтажні роботи.  Проводиться монтаж короба, прокладання кабельних трас, прокладка кабелю, заземлення, Термінування розеток, кросування патч-панелей, установка телекомунікаційних шаф, стійок.
  • Тестування ЛОМ.  Проводиться тестування ліній зв’язку, маркування розеток і патч-панелей, складається журнал обліку ліній зв’язку.
  • Пуско-налагоджувальні роботи.  Проводиться перевірка системи на відповідність вимогам замовника.

Грамотне побудова локальних мереж з урахуванням їх необхідних властивостей повинно здійснюватися тільки спеціалістами, які мають відповідну кваліфікацію та досвід роботи в даній сфері.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами