ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Огляд ринку фільтрів для води в Україні

фільтрНіхто не хоче переплачувати за товар. Спочатку вартість фільтра може здатися для когось досить високою. Звичайно якщо врахувати, що середня вартість якісного фільтра для води на основі системи зворотного осмосу в Україні становить близько 250 – 270 $. Є і дешевші фільтри, які працюють на принципі зворотного осмосу. Їх вартість зазвичай коливається в межах 180 – 200 $. Але зауважте – ця дешевизна обов’язково буде за рахунок якості або продуктивності фільтра зворотного осмосу, а користування не якісним фільтром може дуже сильно зіпсувати настрій, якщо не сказати більше. Так само на ринку фільтрів для води можна зустріти і більш дорогі моделі фільтрів зворотного осмосу. Їх ціна знаходиться в межах 300 – 500 $. Тут Ви просто платите за бренд, тобто це фільтр за 250 $, але за рахунок «розкрученості» і великої кількості реклами в ЗМІ та інтернеті він коштує в 1,5 – 2 рази дорожче. Іншими словами Ви оплачуєте рекламу цього фільтра. А якщо взяти до уваги його установку і сервісне обслуговування, то може здатися, що осмос перетворюється в «космос», так іноді жартують покупці. Тому вибирати треба не по наклейках і за ціною, а за якістю товару.

Розглянемо варіант купівлі і користування фільтром середньої цінової категорії за 250 – 270 $. Ми можемо сміливо стверджувати, що незважаючи на вартість фільтра зворотного осмосу, нічого економнішого за нього поки не придумано. Це можна підтвердити розрахунками, які, власне і лежать в основі нашого тесту. Для розрахунку необхідно скласти витрати на купівлю фільтру, його установку, вартість змінних картріджів і мембрани з урахуванням їх заміни, скажімо на 3 роки або 36 місяців. Потім отриману суму розділити на 36 місяців, потім на 30 днів і Ви отримаєте суму скільки буде коштувати в день користування фільтром зворотного осмосу. Також, необхідно враховувати, що фільтр для води на основі системи зворотнього осмосу http://profiltron.com/sistemy_obratnogo_osmosa здатний виробляти до 120 літрів високочистої води на добу! Звичайно, якщо взяти до уваги, що середньостатистичний чоловік в день з водою і їжею споживає до трьох літрів води, а сім’я з трьох осіб із звичайним графіком роботи, буде споживати не більше 10 літрів води в день, то вартість 1 літра очищеної води збільшитися. Але тим не менш, 1 літр очищеної води після зворотного осмосу буде коштувати дешевше, ніж 1 літр води в магазині. За нашими розрахунками вартість очищеної води, при вищевказаних умовах, становить 0,12 – 0,20 грн. за 1 літр. У магазині ж, вартість води становить 1,8 – 2,1 грн. без урахування доставки. А тепер, порахуйте вартість води, яку ви купували б в магазині за місяць. Різниця між вартістю фільтрованої і магазинної води – це і є Ваша економія або економічний ефект.

Порахуйте і Ви дізнаєтеся, скільки можна заощадити купуючи фільтр зворотного осмосу. Іншими словами купуючи фільтр Ви ще й заробляєте!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами