ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Які документи необхідні для ліквідації ТОВ?

ліквідація ТОВУ деяких випадках, коли здійснюється ліквідація ТОВ, може мати місце брак фінансових активів, щоб заплатити всі боргові зобов’язання. Зрозуміло, що грошей шукати нізвідки, тому доведеться розлучитися з тим майном, яке все ще є в основному активі і не є заставним або орендованим. У такій справі потрібно кваліфікована допомога, так як не всім відомо, як правильно такі торги треба проводити і як користуватися електронною системою, адже потрібно торги проводити по електронній технології. Допомогти в такій справі можуть люди, які добре знайомі з положенням справ в чинному законодавстві.

Коли вистачає грошей на всі виплати, потрібно приступити до складання ліквідаційного балансу, який створюється виключно за уніфікованою формою під номером один згідно УКОД. У статті Цивільного кодексу вказується, що завершення роботи будь-якого з юридичних осіб буде тільки тоді вважатися повністю виконаною, коли буде отримана необхідного формату виписка та зроблено запис у державний реєстр. Для внесення такого типу запису потрібно дотримуватися певних правил.

При цьому така ліквідація фірм буде передбачити подачу великої кількості різних документів. Так, треба подати заяву про те, що проведена реєстрація за фактом закриття організації. Даний формуляр затверджується українськими державними органами. Для спрощення такого типу діяльності були створені спеціальні роз’яснення, видані в форматі спеціальних методичних вказівок. У методиці повністю розписано все те, що потрібно зробити, щоб скласти раніше зазначений і який є обов’язковим документ. Обов’язково треба його підписати ліквідатором і завірити даний підпис у нотаріуса.

Треба не забути подати квитанцію про те, що оплачене встановлене ​​українським урядом мито за такі дії. Доведеться віддати на двадцять відсотків меншу суму, ніж та, яка виплачується при реєстрації компанії. Сума буде невелика, тому на її виплату однозначно вистачить грошей навіть у не найбагатшій на фінансові активи організації. Коли вся необхідна документація буде надана, процедура швидко буде завершуватися.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами