ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Автоломбард – видача кредиту під заставу автомобіля

кредит під заставу автоПринцип роботи автоломбарду досить простий: для отримання необхідної суми готівкою в якості застави повинен надаватися приватний транспортний засіб. Якщо брати історію, то автоломбарди прийшли в Європу, а в 90-х роках і в Україну, зі США, де п’ятдесят років тому була створена кредитна організація, яка видає позики власникам транспортних засобів під їх заставу.

На сьогоднішній день в Україні автоломбарди склали гідну конкуренцію банкам. Багато мешканців великих і малих міст звертаються за отриманням кредиту в автоломбарди. Якими перевагами володіють автомобільні ломбарди для того, щоб залучати велику кількість позичальників?

Багато автоломбардів не приймають автомобілі, які побували в серйозних дорожньо-транспортних пригодах. З іншого боку, автоломбард може викупити нехай і за невелику ціну автомобіль, що побував в серйозній аварії або автомобілі застарілих моделей. Таким чином, крім видачі кредиту під заставу авто автоломбард здійснює викуп автомобілів у автовласників.

Для того, щоб взяти кредит в автоломбарді в якості застави необхідно надати транспортний засіб, тобто, приїхати на ньому в автосервіс автоломбарду, де буде проведений огляд фахівцями ломбарду і буде названа оціночна вартість машини. В залежності від того, на яку суму буде оцінений автомобіль, видається кредит, який становить 70-90 відсотків від його оціночної вартості. У всіх автомобільних ломбардах діють додаткові умови кредиту до оцінки та прийняття тієї чи іншої машини або іншого транспортного засобу в автоломбарді. Так, більшість автоломбардів приймають в якості застави транспортні засоби не старше трьох-п’яти років для вітчизняних автомобілів і п’ять-десять років для іномарок.

Співробітники автоломбарду перевіряють окрім технічного стану автомобіля, його «чистоту» на предмет достовірності поданих документів на авто. Вони перевіряють автомобіль на предмет угону, чи взятий автомобіль в кредит і чи погашений він перед третьою особою і т.д. Якщо подані документи на авто в порядку, то машина, яка пройшла оцінку та огляд, стає предметом застави, складається кредитний договір, оформляється заставний квиток, автомобіль ставиться на стоянку, яка охороняється автоломбардом зі складанням акту прийому-передачі і позичальнику видається обумовлена в кредитному договорі сума грошей. Після того, як термін кредиту минув, слід його погасити і отримати назад свій транспортний засіб.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами