ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Заробіток на Форекс

форексФорекс – це ринок, де відбувається продаж і обмін валюти. На ринку Форекс деякі люди заробляють величезні гроші, а деякі втрачають всі свої накопичення. Зрозуміло, втрата грошей може бути викликана тільки через нестачу знань у цій області і щоб уникнути цього, необхідно періодично стежити за змінами на біржі. За останні роки була додана можливість заробляти не тільки на продажі валют як раніше, але й на акціях, металах, золоті і нафті.

Ринок Форекс не стоїть на місці і з кожним днем розвивається все з більшою і більшою швидкістю, а це значить, що людей, які заробляють на цій біржі, стає все більше і більше.

Навчитися самостійно заробляти на ринку Форекс можливо, але для цього необхідно пройти великий шлях. Просто вивчати цю біржу буде недостатньо. Для доброго розуміння того, що відбувається, необхідно багато часу витрачати на практику й аналізувати все з боку. І якщо у вас є багато вільного часу, то з цією перепоною ви впораєтеся на ура.

Щоб новачкам було легше познайомитися з системою і пройти навчання, їм можуть допомагати вже досвідчені брокери. Можна також звернути увагу на численну кількість вебінарів, тренінгів та звернутися до великої кількості книг, що мають пряме відношення до даної тематики.

І для початку, перед тим як вкладати ваші кошти, почитайте кілька книг і підпишіться на блог про Форекс, яким управляє досвідчений трейдер. Стежте за всіма новинами та змінами, що відбуваються в економічній сфері, адже вона напряму впливає на всі дії, що відбуваються на біржі.

Але якщо у вас немає багато вільного часу щоб ретельно вивчити структуру цього ринку, тоді ви можете спробувати наступне.

Заробіток на ПАММ-рахунках. Можна заробляти на Форекс не тільки купівлею-продажем валют, але і інвестиціями. На сьогоднішній день відсоток за вкладами стали дуже малі, і вигоди покласти, ваші нагромадження в банк, великої немає. І цілком прибутковим варіантом залишається тільки ринок Форекс. Зрозуміло, присутній шанс, і втратити частину ваших накопичень. Але що на сьогоднішній день відбувається без ризику? Але якщо знати кілька пунктів, то цей шанс можна звести до мінімуму. Для початку, вам необхідно буде вибрати закономірного і надійного брокера. Бажано, щоб термін його роботи був якомога більше, адже тут саме головне це стабільність. Тепер вирішите, чи хочете ви заробляти швидко, але з ризиком, або повільно, але акуратно. Для першого варіанту шукайте керуючих з осіданням приблизно 60%, для другого випадку 30%. Обов’язково звернути увагу варто і на те, скільки коштів вклав сам керуючий. Адже ризикнути і втратити невелику суму це нормально, але ризикувати великими грошима ніхто не погодиться. Тому постарайтеся свої гроші вкласти до того брокеру, який вклав велику суму, і тоді він буде розпоряджатися акуратно не тільки своїми грошима, але і вашими.

Крім заробітку на ПАММ-рахунках, присутня можливість заробляти за допомогою партнерської програми. Можна не тільки сидіти годинами біля монітора і стежити за продажами валют, але і прибуток можна отримати, одночасно залучаючи все нових і нових людей. І це є великим плюсом ринку Форекс, так як заробляти можна на багато швидше.

Ще одним варіантом є заробіток за допомогою порадника. Користуватися цим способом чи ні, це вже вирішує кожен сам для себе. Результат може бути непередбачуваним: ви можете втратити все або отримати величезний прибуток. Але щоб результатів з втратою грошей ставало все менше і менше, розробники з кожним днем намагаються вдосконалити порадника.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами