ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Відпочинок в кредит – нові враження за доступною ціною

Відпочинок в кредитКористь від регулярного відпочинку вже давно доведена лікарями. Організм настільки втомлюється протягом робочого тижня, що тільки у вихідні дні може хоч якось відновити втрачені сили. У гонитві за добробутом і кар’єрним зростанням, дозволити собі нормований робочий тиждень можуть не всі. В результаті чого тільки відпустка дозволяє відпочити, розслабитися, відновити втрачені не тільки фізичні, але і душевні сили. Коли немає можливості організувати відпустку негайно по причині відсутності необхідної суми, на допомогу прийде послуга відпочинок в кредит, яка пропонується не тільки туристичними агентствами, але й банками.

Який варіант кращий?

Варіант перший – відпочинок в кредит від туристичної компанії. Сьогодні такі пропозиції є у більшості агентств, що дозволяє потенційним туристам вибирати оптимальний маршрут за цінами, які відповідають фінансовим можливостям. У більшості випадків сума відпочинку в кредит буде обмеженою, та й терміни його погашення не завжди прийнятними. Крім іншого в цьому випадку нерідко вкрай високими виявляються відсотки по кредиту, і найчастіше за відпочинок ви платите двічі (судячи з виплачуваної суми).

Відпочинок в кредит сьогодні може запропонувати і банківська сфера. У цьому випадку буде мати місце споживчий цільовий кредит. Для його отримання вам може знадобитися відкриття рахунку в банку (на який і буде переведена сума кредиту) або активація кредитної картки. В залежності від умов кредитування – його термінів, процентної ставки, може знадобитися різний пакет документів, проте найчастіше це мінімальний набір, що складається з паспорта або іншого документа, що підтверджує особу.

У випадку з отриманням кредиту на відпочинок в банку, можна говорити про те, що відпочинок буде справді доступним і вигідним. По-перше, ви самі вибираєте суму кредитування та варіант її витрачання (наприклад, частина йде на оплату путівки, частина на особисті витрати), тоді як у випадку з оформленням путівки на відпочинок в кредит в туристичному агентстві, про готівкові кошти мова зовсім не ведеться. Знов-таки прийнятні відсотки по споживчому цільовому кредиту роблять дану програму кредитування максимально затребуваною серед споживачів.

Насолоджуватися відпочинком в кредит вже сьогодні пропонують багато банків і турагентств, проте тільки грамотний вибір постачальника послуги дозволяє розраховувати його на доступність і прийнятність.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами