ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 5 порад про те, як підвищити продуктивність праці, використовуючи соціальні мережі

соціальні мережіЗа підрахунками американського сайту LearnStuff.com економіка Америки втрачає близько 650 мільярдів доларів через роботу соціальних мереж. А все через те, що величезна кількість робітників, які працюють з комп`ютерами, витрачають на соціальні мережі свій робочий час. Аналіз показує, що даремно витрачається безліч часу на перегляд постів, фото, новин і т. ін. І завдання керівництва фірм полягає в  забезпеченні такої роботи, щоб використання соцмереж приносило не збитки, а користь. Ось вам 5 порад, як використовуючи соціальні мережі уникнути втрат робочого часу і підвищити продуктивність праці.

  1. Привчіть своїх працівників відвідувати сайти соціальних мереж тільки у неробочий час. Або, в крайньому випадку, під час перерви.
  2. Використовуйте соціальні мережі тільки для організації ділових зустрічей, залучення клієнтів, або для ознайомлення покупців з вашою продукцією.
  3. Будь який користувач повинен пам`ятати, що не потрібно читати кожний новий пост чи твіт. Фільтруючи інформацію залишайте тільки те, що буде корисно для вашої роботи.
  4. Подумайте, як можна використати різні можливості соціальних мереж для покращення комунікаційних зв`язків  вашого бізнесу. Це можуть бути відео конференції у Скайпі, приватні групи ВКонтакті, внутрішні стрічки новин у інших соціальних мережах.
  5. Врешті решт, щоб підвищити продуктивність праці своїх працівників, ви можете просто установити на їхні комп`ютери спеціальні програми, які будуть блокувати сайти вибраних соціальних мереж.


При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами