ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як безпечно вкласти свої гроші?

грошіТаке питання виникає практично в кожної людини, яка має стабільний заробіток. Коли людина має хоч якісь заощадження, вона завжди буде думати про те, як вберегти свої гроші. Чи вкласти їх в якусь справу: нерухомість, інвестиції, бізнес, навчання? Чи покласти їх в банк на депозит? А може просто тримати їх у себе вдома? Бо життя підказує, що гроші постійно знецінюються, а життя дорожчає. Інфляція регулярно з`їдає наші заощадження. І людина доходить висновку, що гроші повинні якимось чином працювати. Але як? Оце вже вибирати нам самим!

Можна, звичайно, тримати свої гроші і вдома, як-то кажуть, під матрацом. Ризики тут мінімальні, але кожний розуміє, що знецінення грошей відбудеться стовідсотково.

Можна вкласти свої гроші у якусь справу. Чи це буде якийсь свій бізнес, чи це буде інвестування у чужі проекти, чи це буде вкладення грошей у нерухомість. Але усюди буде ризик втрати вкладених коштів. Або прибутку майже не буде. Дехто тоді згадує загальновідомий вислів «хто не ризикує, той не п`є шампанське». Та на мою думку, головне правило в таких випадках наступне: не варто й пробувати починати справу, якщо в своєму успіху ви не впевнені. І тут вступає в дію всеохоплюючий принцип: позитивний настрій потрібен для будь-якої справи. Тоді позитивним буде й сам результат.

Найбільш безпечним з цих проектів, безперечно, є вкладання грошей у нерухомість. Тому що житло, земля, офіси та й нежитлові приміщення (склади, гаражі) завжди будуть цінуватися. І хоча явного прибутку може й не бути, але ж і інфляція не з`їсть ваших заощаджень. Якщо, приміром, ви вклали 20-30 тисяч доларів у придбання квартири, то й через декілька років вона буде коштувати стільки ж, і ніяк не дешевше. А, зазвичай, буде дорожче на 10-20 відсотків.

І, нарешті, можна вкласти свої гроші у депозит. Зараз кількість банків вражає. А кількість умов для вкладення коштів – ще більша. Але як зробити правильний вибір, який банк надійний? Рекомендації тут можуть бути наступними. Перед тим як довірити свої гроші якомусь банку, не треба дивитися тільки на привабливо великі відсотки депозиту. Треба взнати хоч якийсь мінімум інформації: про сам банк (чи є в нього ліцензія, скільки у нього філій і таке інше), про засновників, про програму розвитку банку. А тоді вже приймати рішення.

А взагалі-то, для кожної людини є свій спосіб збереження чи примноження своїх заощаджень. І ніхто, крім вас, не зможе упевнено й однозначно сказати , кому довірити свої гроші, або, як та куди їх безпечно вкласти.

 

Якщо ви бажаєте зберегти і примножити свої гроші в в банке, то покладіть гроші на депозит в банк “Русский Стандарт”.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами