ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кредити та корисні послуги від банку

КредитиСьогодні кредит дозволяє здійснювати будь-які плани і мрії, доступні за гроші. Банки пропонують безліч варіантів отримання кредиту з різними умовами погашення. Зробити попередні підрахунки клієнт може за допомогою спеціальної програми – калькулятора, який є на сайті банку. Звичайно, найпривабливішим видом є швидкий кредит готівкою. Його можна витратити абсолютно на будь-які потреби, не втрачаючи багато часу на оформлення документів. Багато банків пропонують додаткові корисні послуги, що полегшують подальші виплати по кредиту. Серед них є можливість пропустити платіж за рахунок збільшення терміну погашення. Також клієнт має право знизити розмір суми, яка виплачується щомісяця. У зв’язку зі зміною роботи і, відповідно, термінів отримання зарплати, виникає необхідність скорегувати дату платежу по кредиту. Така послуга також доступна в багатьох банках. Якщо є бажання достроково розрахуватися з банком, то необхідно просто перерахувати потрібну суму на рахунок. Ніяких комісій та заяв не потрібно.

Мінімальні споживчі кредити

Видається мінімальний споживчий кредит на придбання певного товару. На суму заборгованості нараховується відсоток. Можна оформити кредит із разовим погашенням. У цьому випадку клієнт бере грошову суму, а через обумовлений в документах час повністю її повертає з відсотками. Однак найбільш популярний вид – кредит із погашенням в розстрочку. Банк розробляє графік платежів, і користувач кожен місяць вносить гроші. На відміну від максимального, при мінімальному кредиті термін фінансування може починатися з одного місяця. Вимоги щодо забезпечення висуваються також самі мінімальні.

Нюанси споживчого кредитування

Рішення фахівців банківської установи про видачу кредиту людині, яка звернулася сьогодні приймається досить швидко, хоч і залежить від суми й інших супутніх обставин. Якщо запитується невелика сума і кредитна історія клієнта бездоганна, то відповідь буде отримана протягом години. При невеликому кредиті достатньо взяти з собою паспорт і приїхати у відділення банку. Фахівці допоможуть заповнити анкету і подати заявку. При позитивному рішенні залишиться лише підписати договір і забрати гроші. Графік платежів та примірник договору необхідно обов’язково зберегти.

 

Если у вас есть желание взять кредит онлайн, то посетите финансовый портал CreditProsto.ru. Там вам помогут подобрать кредит на любые цели.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами