ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як швидко і легко оплатити незвичні послуги?

оплатити незвичні послугиНе всі покупки через інтернет здійснюються абсолютно легко і просто – всього в два-три кліка. Для оплати незвичайних послуг – таких як поповнення гаманця для майбутніх платежів, або послуг сервера, пошти або навіть соціальної мережі необхідно хоча б раз оплатити ці послуги. Так користувач, вперше зіткнувшись із завданням купити голоси в контакті, може здивуватися складності здійснення платежів.

Що ж заважає здійснювати оплату швидко і легко?

1. “Що ж вони від мене вимагають?”

Розібратися в механізмі оплати, який, як правило, складається з 2-4 кроків, в перший раз самостійно досить складно. Одні системи просять ввести платіжний пароль, інші – підтвердити платіж за допомогою смс або незнайомого користувачам режиму роботи з програмою, що дозволяє здійснювати платежі.
Однак варто один раз “піти до кінця”, неквапливо прочитуючи всю інформацію і зрозумівши, для чого потрібні всі ці спливаючі вікна, чого хочуть на даному етапі оплати – і всі наступні платежі будуть здійснюватися швидко – якщо не блискавично.

Крім того, по-справжньому турботливі платіжні системи пропонують:

а) повторити платіж (“давайте зробимо, як і місяць тому”),
б) запланувати платежі.

Все це дозволяє працювати з ними швидше, а головне – ефективніше.

2. “А це точно надійно?”

Спосіб оплати за допомогою електронного гаманця покупок через інтернет дуже сильно постраждали від шахраїв різних мастей. На початковому етапі, коли держава ніяк не регулювала цю сферу, а про поповнення гаманця і використання офіційних документів (можливість роздрукувати сторінку платежу в якості чека) можна було і не мріяти. “Введіть номер телефону” – приблизно так зверталися з користувачем практично всі сайти, що пропонують платні послуги.

Так само можна було і купити голоси в контакті. Однак часи міняються, і час “сірих схем” і “сумнівних платежів”, коли неможливо було проконтролювати списання з балансу або використання даних про клієнта, – проходить. Все частіше можна подивитися саму детальну статистику – в тому числі і про адресата платежу. Це дозволяє не довіряти, а перевіряти; не сподіватися на краще – що з телефону не спишуть тисячі гривень, а точно знати суму платежу.

Таким чином, незважаючи на складне й суперечливе минуле платних послуг, платіжні системи, що прийшли на зміну “надішліть смс на короткий номер”, працюють у прозорому режимі. Ви точно будете знати кількість витрачених коштів, час платежу, призначення та адресата, врахуєте комісію або зможете заздалегідь розпланувати оплати за місяць.

В последнее время много интернет-магазинов пытаются создать прямой контакт с клиентом – холодные звонки, которые являются хорошим способом продвижения на рынке.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами