ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Де краще дивитися фільми: онлайн чи в кінотеатрі?

фільми онлайнВирішуючи як провести вільний час, багато людей надають перевагу перегляду фільму. Але часто виникає питання, пов’язане з тим, де краще, а головне комфортніше дивитися кіно – вдома чи в кінотеатрі.

Перш за все, необхідно розібратися у відмінностях перегляду фільму в різних місцях. Основна перевага перегляду фільмів онлайн полягає в тому, що не потрібно платити за вхідний квиток, достатньо просто вибрати новинку в Інтернеті і завантажити на комп’ютер.  До того ж дивитися фільми онлайн вдома можна в будь-який час, незалежно від початку сеансу.  Також в домашніх умовах можна вибрати будь-який фільм і не бути прив’язаним до репертуару кінозалів.

Але ось у чому проблема, якість кінофільму в інтернеті залишає бажати кращого, оскільки використовуються спеціалізовані формати, спрямовані на зниження якості, щоб використовувати менше трафіку. Саме з цієї причини багато людей вибирають похід у кінотеатр, навіть не дивлячись на вартість вхідних квитків. Адже тільки тут можна затишно розташуватися в м’яких кріслах і повністю поринути в сюжет фільму, відчути атмосферу тривимірного зображення і повноцінного звуку. Мабуть саме тому все більше людей ходить в кіно, а не відкладають перегляд новинок на потім в Інтернеті.  Однак зараз в мережі з’являються ресурси, на яких можна подивитися фільми онлайн в хорошій якості.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами