ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Програма CRM для малого бізнесу

CRMКоли людина наважується відкрити свою справу, вона стикається з безліччю проблем. Найлегше – зареєструвати свою фірму. А ось з початком роботи приходить багато питань, відповіді на які не вирішуються в один день. Для таких підприємців існує програма онлайн CRM, яка дозволяє оптимізувати роботу над клієнтською базою, керує продажем і дозволяє чітко слідкувати за виконанням ваших доручень працівниками фірми.

Програма збереження та поповнення клієнтської бази спростить вашу роботу. Вона легка в застосуванні і в той же час функціональна. Якщо у вас вже є подібна база, зроблена за допомогою іншої програми, ви можете імпортувати її в CRM. Робиться це просто, і вам не потрібні будь знання основ програмування. У цій базі можна робити окремі групи контактів, для цього використовуйте поле “Тип контакту”, налаштовуючи його на свій розсуд. Головним вашим завданням є підтримання бази даних в робочому стані. Не запускайте цю справу, вона завжди допоможе розібратися у важких ситуаціях.

Другою важливою функцією програми CRM для малого бізнесу є програма збереження інформації за проведеними і операціями. Сюди, як і в базу даних клієнтів, ви або ваші працівники заносите всю інформацію по кожному факту продажу. В результаті, коли вам необхідно переглянути, як виконується угода, або коли була вже виконана операція, просто відкриваєте CRM. Тут є такі поля, як “бюджет” та “статус”. Щомісяця ви зможете проаналізувати роботу вашої фірми і зрозуміти, де можна заробити більше фінансових коштів.

Третя функція такої онлайн-програми – хід виконання поставлених задач, куди ви так само вносите всі поставлені вашим працівникам розпорядження і дивитеся, хто працює ефективно, а хто ні. Таким чином, ви контролюєте роботу своєї фірми на більш високому рівні, ніж раніше.

Існує у CRM ще кілька корисних функцій. Це останні події. З її допомогою ви можете простежити, як на даному етапі йдуть справи у вашої фірми, які є перспективи. Ще однією функцією є розмежування прав доступу до інформації, в програмі CRM для ваших працівників. Таким чином вам легше буде зберігати конфіденційну інформацію і не бояться, що менеджери нижньої ланки і прості працівники зможуть отримати повну інформацію про важливі угоди, і вона потрапить до ваших конкурентів. Для роботи в програмі вам необхідно зареєструватися на сайті і працювати з нею онлайн.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами