ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Морські перевезення. Де взяти фахівців?

Морські перевезенняьогодні все частіше і частіше в списках вакансій, на різних інтернет сайтах, можна зустріти запрошення на роботу спеціалістів в галузі морських перевезень. Кількість даних вакансій росте дуже швидкими темпами, і в цьому немає нічого дивного. Причин для цього відразу кілька.

По-перше, зростає економіка країни і доходи її жителів. По-друге, активно збільшуються обсяги зовнішньої торгівлі між Україною та іншими країнами світу. При цьому, найбільш доступним способом доставки експортних та імпортних товарів з країн далекого зарубіжжя є саме морський транспорт (особливо якщо мова йде про перевезення з іншого континенту, коли єдиною альтернативою є дорогий авіаційний транспорт). По-третє, не можна не відзначити активний розвиток портів в країні, що також сприяє популярності даного виду перевезень.

При цьому кількість висококласних фахівців у цій галузі сьогодні не дуже велика, а вищі навчальні заклади не займаються випуском фахівців в галузі морських перевезень. В результаті, сьогодні компанії змушені або шукати рідкісних фахівців на ринку праці, залучаючи у тому числі і іногородніх фахівців, або займатися навчанням власного персоналу. Зрозуміло, перший варіант є більш вигідним і кращим, так як в даному випадку фахівець відразу ж буде приносити прибуток компанії, і його зарплата може становити досить непогану величину за нинішніми мірками.

Втім, сьогодні існує досить великий дефіцит на кваліфікованих фахівців у багатьох галузях. Однак останнє є результатом провалу в історії України кінця минулого і початку нинішнього століття, коли основна частина молоді вирішила стати юристами, менеджерами по продажах, бухгалтерами та економістами, а не фахівцями в галузі логістики, технічних галузях і так далі.

Втім, подібний крен останнім часом став потихеньку виправлятися і це не може не радувати. Більше того, сьогодні в української молоді є дуже хороший шанс отримати дуже затребувану спеціальність, яка буде дуже добре оплачуватися вже за наявності мінімального досвіду роботи.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами