ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Вигоди застосування нових маркетингових технологій

маркетингові технологіїУ будь-якому бізнесі залучення клієнтів є досить важливою задачею, адже діяльність бізнес структур орієнтована саме на співпрацю з ними. У цьому випадку клієнти виступають як один з основних джерел одержання прибутку. Тому грамотна організація роботи з ними забезпечує успіх рекламної кампанії, підвищує рівень продажів, а значить, і успішність бізнесу.

Іншим важливим моментом при реалізації та веденні різних комерційних проектів є зниження витрат на організацію, утримання бізнес структури. Адже в кінцевому підсумку виграє той, хто вміє заощаджувати і будувати раціональні схеми роботи. З цієї причини в останні роки стали популярними такі рішення як мобільний офіс, а також використання багатоканального телефонного номера. У випадку з мобільним офісом витрати на організацію скорочуються за рахунок відсутності плати за оренду приміщень, оснащення офісу меблями, оргтехнікою і т.д.

А ось номер 8800 дозволяє організувати цілодобову безкоштовну «гарячу лінію» з клієнтами та потенційними покупцями, що з одного боку, збільшує охоплення клієнтської аудиторії, а з іншого боку, упорядковує діючі зв’язки такого характеру. Подібна послуга полегшує, робить більш ефективним проведення як регіональних, так і федеральних рекламних кампаній; дозволяє відстежувати обсяг надходять телефонних дзвінків і аналізувати їх динаміку, а значить, прогнозувати майбутнє бізнесу, вибудовувати оптимальні схеми його ведення.

Справедливість твердження, що послуга «8800» є ефективним маркетинговим інструментом, доводить один очевидний факт. На сьогоднішній день все більш-менш успішні бізнес-структури активно користуються цим багатоканальним федеральним номером. Безкоштовність виклику, можливість у будь-який час отримати вичерпну інформацію по питанню привертає увагу клієнтів. Вони відчувають певну довіру до бізнес-структурі, яка надала таку послугу. Тобто фактично телефонні лінії такого типу сприяють підвищенню солідності іміджу компанії.

Організація таких ліній може проводитися різними способами – за рахунок переадресації виклику, за допомогою IP телефонії або Інтернету. Все залежить від технічних можливостей оператора, що надає послуги, бюджетних коштів бізнес структури; розмаху її діяльності і амбітності комерційних планів. Безумовно, максимальний ефект дає використання декількох схем організації ліній «8800».При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами