ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні вже десять мільярдерів

долариНа думку редакції журналу “Форбс”, їх загальний капітал складає майже 33 мільярди доларів.

Незважаючи на те що вітчизняна економіка показує уповільнення темпів зростання, а місцями і просідання, українських багатіїв це не стосується. Згідно з рейтингом журналу “Форбс”, в Україні вже десять мільярдерів. При цьому капітал одинадцятого у списку всього на п’ять мільйонів не дотягує до заповітної позначки.

У верхній частині списку ситуація залишається без змін. На першому місці Рінат Ахметов (15,6 млрд дол), за ним Віктор Пінчук (3,62 млрд дол), а на третьому і четвертому місці співвласники групи “Приват” Ігор Коломойський (2,67 млрд дол) і Геннадій Боголюбов (2,59 млрд дол).

Спочатку всі найбільші статки в Україні були зроблені в металургії, машинобудуванні та фінансах. Проте останнім часом до них додалися й великі агропромисловці. В агросфері заробили свої мільярди Петро Порошенко, Юрій Косюк і Андрій Веревський. Останній, до речі, є наймолодшим мільярдером зі списку – йому 38 років.

У список потрапили і два представники минулого складу уряду. Крім Петра Порошенка там фігурує і Сергій Тігіпко.

Поки що не потрапили у верхні позиції списку фігуранти останньої гучної угоди – продажу каналу “Інтер” за 2,5 млрд доларів – колишній власник каналу Валерій Хорошковський з 225 мільйонами знаходиться на 44-му місці, а новий власник “Інтера” Дмитро Фірташ з 651 мільйоном доларів на 16-му місці. Таким чином, видання вважає, що в цій угоді були й інші фігуранти.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами