ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Що таке банківський термінал?

банківський терміналПлатіжний банківський термінал – це такий електронний пристрій, який дозволяє клієнту виконувати різні банківські операції і оплачувати послуги самостійно. Використовуючи банківський термінал, людина може отримувати відомості про те, скільки грошових коштів є у неї на рахунку, також вона може здійснювати будь-які грошові перекази іншим особам, поповнювати свій електронний гаманець, платити за комунальні послуги. Крім того термінали допомагають погашати будь-які кредити, виплачувати штрафи або просто отримувати цікаву для людей довідкову інформацію.

Банківський термінал відрізняється від банкомату тим, що він не видає кошти, а здатний тільки приймати гроші готівкою. Крім цього банківські термінали також відрізняються і від звичайних терміналів, наприклад, для стільникового зв’язку, які ми можемо побачити майже в кожному торговому центрі або супермаркеті. Банківські платіжні термінали набагато безпечніші, надійніші, і їх міцно прикручують до підлоги, але крім того можна бути впевненим, що такі термінали мають більш надійний пристрій розпізнавання грошових купюр.

Звичайний термінал для платежів має свою перевагу, яка полягає в доступності майже на кожному кроці і в тому, що є можливість оплатити за послуги самих різних організацій, але банківські термінали додають ще до цього можливість погашення за допомогою них кредитів. Якщо термінал ще відповідає тому банку, який видав кредитну карту, тоді завдяки йому можна ще і зараховувати на кредитку грошові кошти. Щоб максимально спростити проведення платежів ЖКГ, багато банків встановлюють на свої термінали пристрої для зчитування штрих-коду. Перевага терміналів також у тому, що як за допомогою банкоматів через них набагато вигідніше платити за якісь послуги. зарахування грошей на рахунку того ж банку, якому відповідає термінал, не передбачає ніяких додаткових комісій.

——————–

Если вы хотите купить вендинговые автоматы, то обращайтесь в компанию Bianchi Vending. Там вам готовы предложить качественные вендинговые автоматы за хорошую цену.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами