ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon 3D-фото на ігрової консолі

Тепер можна буде переглядати панорамні 3D-зображення на екрані 3D-телевізора BRAVIA за допомогою приставки PlayStation3.

PlayMemories – новий додаток для ігрової консолі PS3, яке дозволяє зберігати і проглядати фотографічні зображення, зняті за допомогою будь-якої камери Sony, що підтримує формат 3D. Програму можна буде безкоштовно завантажити з PlayStationStore з кінця вересня 2010 року через PlayStation Network, вона забезпечить користувачам консолей PS3 цілий ряд нових можливостей для перегляду двомірних і тривимірних фотографій.

Робити панорамні 3D-знімки з дуже широким кутом огляду дозволяє функція 3D Sweep Panorama, яку в даний час підтримують камери NEX-3/NEX-5, Cyber-shot WX5 і Cyber-shot TX9, а також нові дзеркальні камери α55 та α33. Знімки, зроблені за допомогою функції 3D Sweep Panorama, зберігаються у форматі Multi Picture File Format (MPF). Для зйомки камерами NEX-5, NEX-3 з використанням цієї функції потрібно вбудоване ПЗ версії 0.2 або вище.

——————————————————————————————————————

Если вас возникнет желание поиграть в онлайн-игры, то заходите на сайт http://www.godvilgames.com/, на котором вы найдете игры различных жанров: стрелялки, гонки, головоломки, экшен и т.д.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами