ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Ціни на добрива почали передвесняне зростання

ціни на добриваКомпанія НФ Трейдинг підняла ціни на аміачну селітру до 3050-3100 грн / т, мішок (опт).

Аналогічне підвищення відбулося і на цінниках карбаміду. Тепер карбамід можна купити за цінами від 3624 до 3930, грн / т, насип і 3800-3950 грн / т, мішок.

Зростання на 100-250 грн / т відбувся практично у всіх постачальників, включаючи імпортний продукт.

Можна відзначити і символічний «нижній екватор» за ціною на нітроамофоску. З вересня ціни на NPK 16:16:16 постійно знижувалися, зниження досягло 4150 грн / т, мішок, правда, потрібно було купити дуже велику партію.

Оптової ціни 4300 грн / т, скоро також не стане. Цінові зміни не торкнулися аміаку та сульфату амонію, крім того, більшість калійних добрив залишаються в колишніх цінах, не знаходячи покупця серед аграріїв.

У поточному сезоні цінові зміни не завжди викликані попитом, але про селітру так не скажеш, в даний момент черга на відвантаження товару на заводах доходить до 40-50 днів.

У 2013 році ми очікуємо збільшення популярності рідких добрив, розширення спектру складних і здешевлення фосфорних добрив. На ринку України навесні загостриться конкуренція серед постачальників складних добрив, а восени і складних і азотних.

Великою популярністю будуть користуватися мікродобрива і «хелати». У цьомуроці велику увагу виробники добрив в Україні звернуть на малого покупця, малу фасовку і розширення складських мереж.

 

Если вашей компании нужен колл центр, то вам нужно обратится в аутсорсинговый контакт центр «Dealist».При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами