ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Об’ємні букви – новий тип реклами стає популярним

об'ємні буквиОб’ємні букви – вид зовнішньої реклами, який відрізняється оригінальністю і візуальної привабливістю. Об’ємні букви використовуються переважно для позначення найменування компанії-замовника. Ще одна область застосування об’ємних букв – створення виразних і привабливих для споживчої аудиторії рекламних образів.

Об’ємні букви можуть бути служити основою рекламної конструкції або використовуватися як додатковий рекламний елемент. Формат і масштаб такого виду зовнішньої реклами може бути практично будь-яким: поширені як об’ємні букви у вигляді напису на склі або фасаді, так і дахові установки різних розмірів. Переваги такої реклами очевидні: вона ефективна для залучення уваги, узгоджується зі стилем будинку простіше, ніж традиційні плоскі вивіски, крім того, об’ємні букви мінімізують витрати на електроенергію, так як немає необхідності підсвічувати інтервали між буквами.

У деяких випадках достатньо прості елементи можуть надаватися досить ефективними з точки зору залучення покупця. Використання об’ємних букв при створенні вивісок – візуально привабливий і оригінальний спосіб. При цьому вони практично не мають обмежень для замовників. Виготовлення об’ємних букв відбувається за індивідуальним замовленням з урахуванням особливостей компанії і побажань замовника.

При виготовленні об’ємних букв може бути вибраний різний формат і стиль, який підкреслить особливості компанії або магазину. При цьому їх можна встановлювати як на будь-яких поверхнях: на фасаді або склі, або вивіски, що встановлюються на даху будівлі. Вони набагато ефективніше і привабливіше, ніж звичайні плоскі вивіски.

Залежно від наявності підсвічування об’ємні букви можуть бути:

  • несвітлові;
  • світлові.

У другому випадку підсвічування букв може бути зовнішнім, внутрішнім та контражурним.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами