ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як заробити жінці?

Як заробити жінціЧас заробляти

Де взяти час для того, щоб жінці заробляти? Адже його, як відомо, постійно не вистачає. Прання, прибирання, виконання уроків з дітьми, походи по магазинах. От, якби в добі було п’ятдесят годин!

На мій погляд, вирішити проблему вічного цейтноту можна. Для початку треба визначитися: скільки, власне, часу протягом дня ви хотіли б приділяти тому, щоб заробляти гроші. Година? Дві? Дві з половиною?

Припустимо, дві години. Давайте ж спробуємо їх знайти.

По-перше, час можна заощадити, поєднуючи дві справи. Наприклад, можна суміщати виконання фізичних вправ з домашніми клопотами. Не просто робити прибирання, а розтягуватися, нахилятися, тягнутися. Таким чином, економиться п’ятнадцять хвилин на зарядці. Розмови по телефону поєдную з ремонтом одягу або в’язанням. Дрібниці? Можливо. Але із зекономлених таким чином хвилинок складаються години, які можна присвятити зароблянню грошей і прибутковій роботі.

По-друге, близько півгодини в день можна додати в скарбничку вільного часу, якщо не забігати щодня в продуктовий магазин, а робити покупки у вихідні, «затарюватись» їжею на весь тиждень, попередньо склавши список. До речі, заощадите таким чином не тільки час, але й гроші, перевірено на особистому досвіді.

По-третє, звільнити час допоможе хороша побутова техніка. Я, наприклад, порахувала, що щодня проводжу за миттям посуду цілу годину! Цей простий підрахунок став вирішальним фактором на користь покупки посудомийної машини. Ви можете заперечити: «Вона ж дорого коштує»! Покупка, дійсно, не з дешевих. Але цифри – річ уперта. Ця помічниця дарує тридцять додаткових годин на місяць! І якщо, використовуючи з розумом ці години, заробляти хоча б одну тисячу рублів щомісячно, то через рік машинка окупить себе.

По-четверте, час завжди знаходиться на важливі справи. Адже ми завжди знаходимо пару хвилин для того, щоб почистити зуби, зачесатися або одягнутися. Бо твердо знаємо: це потрібно. Звідси висновок: треба ставитися до власного заробітку з усією серйозністю.

Багато жінок не знаходять часу заробляти тільки тому, що в глибині душі вважають – «робити гроші» – не жіноча справа. Якщо ви ловили себе на цій думці, раджу поміркувати про те, що ви придбаєте, почавши заробляти. Запевняю вас, не тільки додаткові фінансові кошти.

Гроші – це прекрасний спосіб підвищити свою самооцінку. Адже кожна отримана гривня є підтвердженням того, що наші знання, вміння і таланти комусь потрібні. І цей хтось готовий платити за них.

Крім того, гроші – це можливість розширити коло спілкування. Колеги і партнери, начальники і підлеглі, продавці, клієнти й покупці – сам факт їхньої присутності в нашому житті робить її різноманітнішою. Заробляючи гроші жінка може дозволити собі купити стильний одяг, дорогі аксесуари та хорошу косметику на сайті http://lemag.com.ua, а це підкреслить її красу і жіночність, приверне більше уваги з боку чоловіка.

Нарешті, гроші завжди передбачають незалежність. Чим більше ми заробляємо, тим легше нам вирішувати побутові проблеми, тим простіше добиватися поставлених на матеріальному рівні завдань. Одним словом, гроші варті того, щоб знайти час і почати їх заробляти.

І тут виникає друге питання: як саме це зробити? Як заробити жінці?

Поєднуємо приємне з корисним

Тепер, коли ми впевнені в тому, що знайти час для грошової роботи нам під силу, потрібно визначитися з тим, яку саме роботу ми можемо виконувати. Для мене немає сумнівів в тому, що заробляти, займаючись справою яка не подобається – це злочин проти власної особистості.

А, значить, починаємо пошук роботи серед тих справ, які любимо і вміємо. Років десять тому я працювала у величезному офісному будинку, де розташовувалися десятки контор, в яких працювали сотні людей. В обідній час всі ці люди одночасно спускалися в їдальню, де яблуку ніде було впасти через штовханину. До того ж годували в їдальні несмачно, тому ходили ми туди вкрай неохоче.

І ось, одного чудового дня до нас на поверх зайшла скромна дівчина з сумками. У сумках стояли закутані рушниками каструлі. Дівчина зняла кришку, і по коридору поширився приголомшливий запах! «Мене звуть Олена. Я тут живу по сусідству», – пояснила вона. – «Подумала, а раптом вам потрібні гарячі обіди…».

Думаю, ви здогадалися, як розвивалася ситуація. Домашні обіди стали невід’ємною частиною нашого робочого дня. Щодня Олена приймала замовлення страв на наступний день, балуючи нас пловом і голубцями, котлетами і зразами, салатами і рагу. Уже через місяць їй стало важко справлятися самотужки, і вона обзавелася помічницею. До речі, дівчина охоче готувала не тільки страви для обідів, а й допомагала бажаючим відсвяткувати на роботі дні народження. Олена не тільки смажила і варила, вона ще і приголомшливо смачно пекла, в тому числі і торти. Якось ми запитали дівчину, не втомлюється вона готувати щодня в такому обсязі. «Що ви!» – посміхнулася вона. – «Це моє улюблене заняття!».

Приклад Олени – яскраве підтвердження того, що улюблена справа може допомогти заробити жінці пристойні гроші. І для цього достатньо бути наполегливою і вірити в себе. Олена не побоялася конкуренції з боку їдальні (до якої ми, до речі, «забули дорогу»). Не побоялася запропонувати свої послуги незнайомим людям. І в неї все вийшло.

Втім, можливо, не всім жінкам підходить заробіток, заради якого доводиться щодня залишати стіни рідного будинку. У першу чергу я маю на увазі молодих матусь, змушених сидіти з малюками в чотирьох стінах. У цьому випадку, краще шукати джерело заробітку з власних умінь і можливостей, які не потребують переміщень в просторі.

Варіантів може бути безліч. Можливо, хтось із молодих матусь, які живуть з вами в одному будинку, вже вийшов на роботу і потребує няні на годину-другу – до приходу бабусі чи свекрухи. Ви цілком могли б протягом двох годин доглядати за обома малюками за невелику плату.

До речі, якщо маєте за плечима педагогічну освіту, можете давати уроки англійської для дітлахів. І ці уроки користуються величезною популярністю.

Ще одне невичерпне джерело заробітку грошей для жінок – любов багатьох наших співвітчизниць до рукоділля. Звичайно, час зараз змінився, і дитячого одягу в магазинах достатньо. І все ж любов до в’язання можна перетворити на гроші, це прекрасна можливість заробити жінці.

Наприклад, моя колишня однокурсниця Лариса недавно зайнялася в’язанням біжутерії. Речі у неї виходять дуже оригінальні і користуються попитом. Ви запитаєте, як вона їх продає, не виходячи з дому? Вона знайшла два канали збуту для своєї продукції. По-перше, регулярно виставляє фотографії новинок на своїх сторінках у соціальних мережах. А по-друге, почала співпрацювати з будинком моди, де залишила каталог своїх робіт. Багаті клієнтки, замовляючи сукню та костюм, мають можливість замовити до обновки і ексклюзивні прикрасі від Лариси. Адже, простіше кажучи, речі, зроблені власними руками зараз цінуються. Виходить у неї дуже красиво.

Іноді жінки, які заробляли спочатку шиттям, скаржаться, що з появою великої кількості товару на прилавках магазинів, їм стало все важче знаходити клієнток. Частково це так. Але ситуація не безнадійна. Наприклад, знайома кравчиня вчасно вловила кон’юнктуру ринку і почала шити штори і подушки на замовлення. Ціни у неї вдвічі нижчі, ніж у салонах, а якість нітрохи не гірша. Так що замовників вона знаходить за принципом «сарафанного радіо»: люди рекомендують її послуги один одному, черга до неї розписана на місяць уперед.

Не меншим попитом користуються вироби іншої моєї знайомої, яка спеціалізується на ковдрах. Незважаючи на те, що вона працює бухгалтером, і за швейну машинку сідає від сили три рази на тиждень, справу вона змогла поставити «на потік», домовившись про збут з власницею торгового місця на ринку.

Ну а як заробити тим жінкам, у яких немає ніяких особливих талантів? По-перше, якомога швидше знайти в собі талант. Швидше за все, він є, просто ви з якоїсь причини ще відкрили його. А по-друге, в наші дні можна знайти безліч способів заробітку, які не вимагають ніяких особливих знань і вмінь.

Мабуть, найпростіший спосіб за лічені години заробити кілька сотень гривень, до якого мені доводилося вдаватися в студентські роки – спробувати себе в ролі промоутера. Роздавати флаєри біля входу в кафе або магазин або проводити акції на підтримку певного виду продукції. Звичайно, гроші за таку діяльність платять не дуже великі. Але ж і робота, як кажуть, не тяжка. А, головне, оплачується вона, як правило, відразу ж, а не в кінці місяця.

Різновидом цієї діяльності можна вважати працю агітатора або розклеювача агітаційних матеріалів в період передвиборних кампаній. Втім, потреба в розклеювачах існує не тільки у політиків. Найчастіше їх потребують комерційні структури, магазини та інші підприємства. Наприклад, перукарня, яка переїхала з одного району в інший і вирішила оповістити своїх клієнтів про своє нове місце знаходження. Моя родичка зуміла заробити непогану надбавку до пенсії, прогулюючись літніми вечорами з пачкою оголошень від одного інформаційного стенда біля під’їзду до іншого.

І знову запитання: як знайти людей, готових за це платити? Дуже просто. Уважно перегляньте пропозиції про роботу в місцевих газетах і в Інтернеті. А найкраще – самі розмістите пропозицію про послуги в газету безкоштовних оголошень. Заведіть звичку уважно читати рекламні оголошення. Звертайте увагу на інформаційні стенди в магазинах. І не бійтеся пропонувати свої послуги. Навіть якщо в перший раз вам відмовлять – ви нічого не втратите.

Одним словом, будьте готові до того, що можливість заробітку може з’явитися в будь-яку хвилину. Слідкуйте за її появою. Повірте, можливостей заробити жінці сьогодні безліч. Відмовтеся від стереотипів «родом з минулого» типу восьмигодинного робочого дня. Сьогодні не ті часи, що раніше. Трудові книжки поступово відходять у минуле. Ви можете приділяти зароблянню грошей стільки часу і сил, скільки вважаєте за потрібне. І при цьому ваша робота не завдасть шкоди благополуччю сім’ї і домашньому господарству.

Звичайно, перерахувати всі можливості заробітку для жінок, які ми маємо, в одній статті неможливо. Їх – сотні, тисячі. Можна писати статті в газети і журнали. Можна відводити сусідських дітей до школи, якщо їх батьки спізнюються на роботу. Можна стати репетитором. Можна вчити людей малювання у себе вдома або створювати авангардні полотна. Можна проводити телефонні опитування в рамках соціологічних досліджень.

Цінні папери, здача нерухомості в оренду, продаж розсади – можливостей покращити своє матеріальне становище в наші дні дуже і дуже багато. Думайте, вибирайте, а, головне, дійте!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами