ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Аутсорсинг бухгалтерських послуг

Аутсорсинг бухгалтерських послугУ наш час підприємців не здивуєш існуванням бухгалтерського аутсорсингу. Цей вид послуг розвивається все швидше і завойовує ділової ринок.

Компанія, що надає послуги аутсорсингу бухгалтерських послуг пропонує своїм клієнтам:

– Розрахунок заробітної плати;
– Кадровий супровід;
– Перевірку ведення бухгалтерського обліку;
– Консультацію з ведення бухгалтерських звітів;
– Складання звітностей в податкову і фонди соціального страхування.

На відміну від бухгалтерських послуг, аутсорсинг бухгалтерських послуг – це стратегія на перспективу, яка тягне за собою перебудову процесів всередині компанії. Адже часто набагато зручніше передати функції по веденню бухгалтерського обліку спеціальній фірмі, яка і буде займатися документами підприємства. Більше того, ви будете впевнені в якості звітності, в її своєчасності, адже бухгалтери таких фірм – справжні професіонали, які мають відповідну освіту, багаторічний досвід і пройшли бухгалтерські курсы 1с 8 Киев. Також вам вдасться уникнути штрафів і пені, пов’язаних з порушенням податкового та бухгалтерського законодавства.

Багато фірм зараз користуються послугами таких компаній, оскільки не хочуть наймати досвідченого бухгалтера в зв’язку з економією грошей, а звернувшись в компанію яка займається аутсорсингом бухгалтерії, можна отримати той же результат, але набагато дешевше (а іноді і якісніше).

Свої плюси є і для бухгалтерів, що надають аутсорсингові послуги. Їм не потрібно працювати на директора та фіндиректора компанії, терпіти якісь незручності і капризи начальства. Аутсорсинг бухгалтерських послуг дозволяє їм працювати скільки вони хочуть і коли вони хочуть.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами