ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як стати успішним інвестором?

успішний інвесторКожен інвестор бажає отримувати максимальний дохід від своїх грошових вкладень. Проте інвестиційна діяльність в більшості випадків призводить до банкрутства вкладника. Це може статися і з причини недосвідченості інвестора, і через поспіх у прийнятті рішень, і навіть через невчасність укладання угоди. Тому стати успішним інвестором не так вже й просто. Природно, що вкладник сам вибирає, як і куди інвестувати свої кошти, але нижчеперелічені моменти допоможуть досягти успіху кожному інвестору початківцю.

По-перше, потрібно чітко визначитися з об’єктом вкладення. Не можна вкладати гроші в погано вивчений об’єкт. Інвестувати свої кошти можна і в банк, і в нерухомість, і в цінні папери. Головне, не забувайте про те, що об’єкт вкладення, яким би він не був, повинен приносити вам прибуток.

Природно, що ризиковані вкладення приносять більший дохід, але ж і ступінь ризику втратити все великий. Тому намагайтеся завжди раціонально оцінювати свої сили і можливості. Варто відзначити, що найоптимальнішим варіантом інвестування є різнобічне вкладення в кілька об’єктів. Адже навіть, якщо якийсь із ваших інвестиційних об’єктів виявиться збитковим, то інші проекти зможуть окупити його втрати.

По-друге, вести інвестиційну діяльність краще самостійно і без сторонніх порад. Світ інвестицій наповнений конкурентами і заздрісниками, які обов’язково захочуть збити вас з правильного та прибуткового шляху. Тому краще покладатися тільки на себе. Природно, можна прислухатися і враховувати чужі рекомендації, але ні в якому разі не вкладайте гроші в проект до тих пір, поки самі не переконаєтеся в його прибутковості! Одним словом, дійте з розумом!

По-третє, знайте, що саме терпіння і витримка ведуть до успіху інвестиційних вкладень. Грамотний інвестор не піддається суєті і паніці, а діє обдумано. Припустимо, що вашим інвестиційним об’єктом є цінні папери. Як відомо, курс акцій, облігацій найчастіше варіює. Багато інвесторів при цьому роблять помилку, витягуючи свої кошти в невідповідний час. Тому намагайтеся орієнтуватися на перспективу, адже з часом ситуація налагодиться, і вам вдасться отримати велику вигоду.

По-четверте, у вас завжди повинна бути інвестиційна стратегія, тобто певний план дій. Для початку запишіть усі свої ідеї, проаналізуйте всі можливі варіанти, і вибравши найбільш прибутковий з них, дійте! Але врахуйте, що починати варто з дрібних вкладень. З часом ви придбаєте потрібний досвід, який допоможе вам інвестувати по-крупному!

По-п’яте, раціонально оцініть свої сили і можливості. Адже ступінь ризику часто перевищує потенційний прибуток. Не варто кидатися у вир з головою і сподіватися на удачу. Багато інвесторів стають банкрутами через свій поспіх і самовпевненість.

Запам’ятайте, тільки ваші старання, ревність, і наполегливість приведуть вас до успіху в будь-якому інвестиційному починанні!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами