ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Що таке бізнес-план?

Що таке бізнес-планБізнес-план – це один з основних документів, які описують фінансове майбутнє будь-якої організації. Він може мати різні завдання і цілі створення. Бізнес-плани також необхідні для внутрішнього користування з метою стратегічного управління і для залучення інвесторів. Все більше підприємців в Україні з кожним днем відкривають нові підприємства, тому вони стикаються з даним документом. У розвинених країнах бізнес-плани є навіть одним з найголовніших документів, поряд з бухгалтерською звітністю організації.

Отож якщо у вас уже є бизнес идея малого бизнеса, то наступним вашим кроком буде складання бізнес-плану для реалізації цієї ідеї. Якщо бізнес-план складений правильно і грамотно, тоді він представляє високу цінність для керівників і власників фірм малого і великого бізнесу, а також служить для оцінки діяльності їхньої фірми страховими і банківськими організаціями. Тому такий документ – це інструмент для планування бізнесу і для проведення переговорів з приводу інвестицій.

Бізнес-план можна скласти як самостійно, так і за допомогою фахівців, але важливо пам’ятати про те, що фахівець допоможе розробити його набагато грамотніше. Агентства, які здійснюють складання бізнес-плану, обіцяють своїм клієнтам, що ті можуть розраховувати на об’єктивну оцінку ризиків і можливостей при реалізації проекту і на сприяння в залученні інвесторів. Бізнес-план ще можна назвати проектом розвитку і виживання ваших ідей, планом «бойових дій» проти конкурентів, а також доказ іншим, що тією чи іншою справою займатися можна і потрібно. Використання такого проекту, як інструменту діяльності маркетингу, також допомагає організації задати новий рівень на старті і потужний розвиток бізнесу в подальшому. Якщо керівник компанії проявляє компетентність в управлінні своїм підприємством, тоді він точно створить бізнес-план і буде використовувати цей необхідний і дуже ефективний документ.

Розробка бізнес-плану – це елемент планування великих інвестиційних проектів в різних галузях, наприклад: виробництво, будівництво, торгівля, сфера послуг, сільське господарство. При складанні його може виникати декілька питань, таких як «Чи є правила складання бізнес-плану?», «Навіщо потрібен бізнес-план?», «Скільки коштує розробка бізнес-плану?», «Види бізнес-планів». Важливо пам’ятати, що цей проект не просто зайвий папірець, а документ для отримання фінансування або інвестиційного кредиту, з низькими процентними ставками, а також із зручним і вигідним для власника погашенням кредиту.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами