ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon ПАММ-рахунки

ПАММ-рахункиЩо потрібно робити, щоб дістатися до вершин на ринку Форекс?  Перш за все треба повірити в свій успіх.  Всі, хто досягали в чомусь вершини, вірили в свої сили, і ця віра додавала їм впевненості у правильному виборі.

Завдяки інвестиційному сервісу ПАММ-рахунок, Ви отримуєте унікальну можливість отримання частини доходу від оборотів Forex-ринку, які є багатомільйонними, не докладаючи при цьому ніяких зусиль та спеціальних знань у цій області. Необхідно просто вибрати одного з Керуючих, які мають хороший досвід, інвестувати в його ПАММ-рахунок грошові кошти та насолоджуватися результатами.

Переваги ПАММ-рахунків

  • Нескладність: для того, щоб вкладати гроші в ПАММ рахунки, Вам потрібно буде потратити лише кілька хвилин.
  • Надійність: вони відрізняються від того що називається довірчим управлінням, всі грошові кошти залишаться на рахунку інвестора, а Управляючий не матиме можливості вивести їх, так як Ви можете повністю контролювати те, в якому стані знаходиться Ваш рахунок. Виведення коштів з рахунку Інвестором може проводитися в будь-який зручний час.
  • Режим Демо: оптимальний спосіб вибору найбільш ефективного Керуючого – можна вкласти будь-яку віртуальну суму коштів в ПАММ-рахунок і оцінити його прибутковість без ризику.
  • Вигода: винагорода Управителя, на відміну від довірчого управління, виплачується лише з доходу, а прибуток інвестора частенько в декілька разів перевищує банківські відсотки.


При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами