ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Німці інвестують гроші надійно як ніколи

копилкаТільки не ризикувати: боргова криза і випадки раптового падіння курсу на біржах змусили німецьких інвесторів стати ще більш обережними. Акції стають неліквідами, інвестори воліють вкладати свої гроші безпечно.

У німців як ніколи багато грошей – їх лякає не тільки ситуація з борговою кризою в державі, але й ризик, пов’язаний з інвестиціями. «зараз, як ніколи раніше, німці, вкладаючи гроші, думають про надійність», – повідомило Федеральне (Державне) Об’єднання Німецьких Банків в Берліні.

«40 відсотків коштів німців, які в цілому складають 1928 млрд. євро, являють собою ощадні вклади, безстрокові вклади і готівка, – це така кількість, про яку мова не йшла ніколи раніше… (станом на кінець 2011 року)».

Згідно попереднім показникам Центрального банку Німеччини (Німецького Федеративного банку) частина коштів, інвестованих таким надійним способом, зросла з 39,3 відсотків у кінці 2010 року до 40,9 відсотків в кінці 2011 року. У той же час процентна частка коштів, інвестованих в акції, знизилася з 5,2 відсотка до 4,7 відсотка. Адже під девізом «Надійність замість відсотків» інвестори «обійшли стороною» акції.

Приватні господарства вклали тільки 222 млрд. євро в акції. «У часи боргової кризи Євро для німців більш пріоритетними є безпека і швидкий доступ до своїх грошових коштів, ніж можливість отримати відсотки», – стверджує Об’єднання Банків (Банківська Асоціація). А грошові інвестиції у сфері страхування (життя), включаючи пенсійні каси, пенсійні фонди та професійні системи забезпечення старості складають 1400 млрд. євро.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами